Remont fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku przy ul. Brackiej 12.

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00271651
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00271651/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-10 14:00
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08cf9c1a-c187-4bc9-a02e-4175a146822e
Identyfikator
6750002236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KASZTELEWICZKraków, PL · lot 0
463 255,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00271651 z dnia 2025-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku przy ul. Brackiej 12.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna1.jasinska@uj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1082806

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku przy ul. Brackiej 12.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08cf9c1a-c187-4bc9-a02e-4175a146822e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00158931

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80.272.443.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 349880,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania remontu fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej nr. 17 ,,Sztuka” przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego Pałac Larischa ul. Bracka 12 / Plac Wszystkich Świętych 6 w Krakowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do niniejszej SWZ, który zawiera opis techniczny oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (zwana dalej w skrócie STWiOR), informacje uzupełniające, jak i przedmiar. Zamawiający zaznacza, iż załączony przedmiar stanowi jedynie materiał pomocniczy, a podstawą do sporządzenia oferty jest opis techniczny oraz STWiOR

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 463255,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 493033,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 463255,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo Budowlana Pa-Ka Paweł Kasztelewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 67610065 68

7.3.3) Ulica: Krakowskiej 6/1

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-062

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 463255,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane