DOŻYWIANIE DZIECI W GMINNYM PRZEDSZKOLU NR 1 W DOBREJ W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 W DOBREJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00271804
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00271804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-10 14:21
- Lokalizacja
- Dobra, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfe133df-3063-4818-8f90-a885c1df3419
- Identyfikator
- 7371832968
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00271804 z dnia 2025-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DOŻYWIANIE DZIECI W GMINNYM PRZEDSZKOLU NR 1 W DOBREJ W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 W DOBREJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000971502
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 490
1.5.2.) Miejscowość: Dobra
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-642
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 333 00 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@gminadobra.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkole.gminadobra.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfe133df-3063-4818-8f90-a885c1df34191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOŻYWIANIE DZIECI W GMINNYM PRZEDSZKOLU NR 1 W DOBREJ W ROKU SZKOLNYM 2025/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfe133df-3063-4818-8f90-a885c1df3419
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00263351/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 DOŻYWIANIE DZIECI W GMINNYM PRZEDSZKOLU NR 1 W DOBREJ W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00266318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP-MK-271-1/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1073006,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie, dostawa, wydawanie posiłków oraz odbiór i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych dla Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej w okresie 01.09.2025 r. – 30.06.2026r. w ramach realizacji zadań własnych placówki oświatowej oraz dożywianie dzieci w ramach Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2024-2028.
Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie, dostawa, wydawanie posiłków oraz odbiór
i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych dla Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej
w następujących szacunkowych ilościach:
• Śniadanie – 52 250 szt.
• Obiad (zupa i drugie danie) – 52 250 szt.
• Podwieczorek – 52 250 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu zgodnie z ustawą zamawiający winien opublikować na stronie postepowania SWZ wraz załącznikami, które Zamawiający zamieszczał na platformie e-zamowienia. Natomiast wskutek obciążenia platformy w tym dniu i jej nieprawidłowego działania, pliki nie były widoczne na stronie postępowania. Zamawiający dowiedział się o zaistniałym problemie kilka dni później.W związku z powyższym Zmawiający dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione gdyż będzie niezgodne z ustawą Pzp.
| 2025-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |