Budowa linii oświetlenia ulicznego na terenie gminy Kampinos

Gmina Kampinos

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00271945
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00271945/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-10 14:48
Lokalizacja
Kampinos, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bec1a39-6a3d-4517-a0a0-78eb54dd7c6a
Identyfikator
1182004380
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

3 przyznane

DARIUSZ CHODAKSzymanów, PL · lot 0
107 000 PLN
DARIUSZ CHODAKSzymanów, PL · lot 1
16 000 PLN
DARIUSZ CHODAKSzymanów, PL · lot 2
17 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00271945 z dnia 2025-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii oświetlenia ulicznego na terenie gminy Kampinos

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kampinos

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepokalanowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Kampinos

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-085

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kampinos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kampinos.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kampinos.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa linii oświetlenia ulicznego na terenie gminy Kampinos

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bec1a39-6a3d-4517-a0a0-78eb54dd7c6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271945

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015651/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa linii oświetlenia ulicznego Alei Lipowej w miejscowości Pasikonie

1.1.8 Budowa odcinka oświetlenia ulicznego drogi powiatowej we wsi Józefów

1.1.9 Budowa oświetlenia ulicznego drogi powiatowej nr 4131W w Prusach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235250

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.6.2025.EK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa IV etapu elektroenergetycznej kablowej sieci oświetlenia ulicznego drogi powiatowej nr 4131W - Alei Lipowej w miejscowości Pasikonie w ramach zadania pn. „Budowa linii oświetlenia ulicznego Alei Lipowej w miejscowości Pasikonie”. Przedmiotowy etap obejmuje budowę 8 latarni oświetleniowych - od latarni oznaczonej jako P18 do latarni oznaczonej jako P26 na odcinku o długości ok. 313 m (369 m kabla) od wysokości dz. nr ew. 86 do wysokości dz. nr ew. 85/6 w obrębie Pasikonie w gminie Kampinos, zgodnie z projektem budowlanym, w posiadaniu którego jest Zamawiający.
2. IV etap budowy linii oświetlenia ulicznego Alei Lipowej w miejscowości Pasikonie obejmuje swym zakresem:
1) wytyczenie przez uprawnionego geodetę punktów na trasie projektowanej linii,
2) wykonanie przewiertów i wykopów pod proj. kablową linię oświetleniową oraz prefabrykowane fundamenty pod słupy oświetleniowe,
3) montaż i stawianie słupów oświetleniowych,
4) układanie kabla oświetleniowego i bednarki uziemiającej w wykopie, zasypanie wykopu,
5) montaż wysięgników i opraw oświetleniowych,
6) podłączenie kabli,
7) podłączenie urządzeń pod napięciem,
8) badania i pomiary instalacji,
9) przywrócenie terenu do stanu sprzed inwestycji.
3. Po wykonaniu prac należy zlecić wykonanie inwentaryzacji powykonawczej uprawnionemu geodecie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 121283,73 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa VI etapu elektroenergetycznej kablowej sieci oświetlenia ulicznego drogi powiatowej nr 4131W w miejscowości Prusy w ramach zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego drogi powiatowej nr 4131W w Prusach”. Przedmiotowy etap obejmuje budowę 2 latarni oświetleniowych: od latarni P13 (latarnia istniejąca) do latarni P15 na odcinku o długości ok. 85 m (99 m kabla) od wysokości dz. nr ew. 19 do wysokości dz. nr ew. 20/1 w obrębie Prusy w gminie Kampinos, zgodnie z projektem budowlanym, w posiadaniu którego jest Zamawiający.
2. Zakres obejmuje budowę:
a) stalowego słupa oświetleniowego S-90/6-3 o wysokości 9 m z montażem wysięgnika typu ST o dł. 1,5 m i kącie nachylenia oprawy 50 oraz lamp oświetleniowych LED o mocy 41 W (minimalny strumień świetlny źródeł światła – 6090 lm, zakres temperatury barwowej źródeł światła – 3900-4300K, utrzymanie strumienia świetlnego w czasie: 90% po 100 000 h (zgodnie z IES LM-80 – TM-21)) - dot. latarni P14,
b) stalowego słupa oświetleniowego S-90/6-3 o wysokości 9 m z montażem wysięgnika typu ST o dł. 1,5 m i kącie nachylenia oprawy 50 oraz lampy oświetleniowej LED o mocy 48 W (minimalny strumień świetlny źródeł światła – 6090 lm, zakres temperatury barwowej źródeł światła – 3900-4300K, utrzymanie strumienia świetlnego w czasie: 90% po 100 000h (zgodnie z IES LM-80 – TM-21)) – dot. latarni P15;
1. VI etap przedmiotowej inwestycji zlokalizowany będzie na działkach będących własnością prywatną. W obszarze objętym przedmiotowym zamierzeniem budowlanym znajdują się: droga powiatowa nr 4131W, napowietrzna linia elektroenergetyczna nN-0,4 kV, napowietrzna linia telekomunikacyjna, podziemne urządzenia infrastruktury technicznej (sieć wodociągowa).
Zakres prac obejmuje:
1) wytyczenie przez uprawnionego geodetę punktów na trasie projektowanej linii,
2) wykonanie wykopów dla kabli linii oświetlenia i pod słupy (od wys. słupa P13 do wys. słupa P15),
3) ułożenie kabli w wykopie,
4) montaż i stawianie słupów oświetleniowych od P14 do P15 (2 szt.) ,
5) montaż wysięgników i opraw oświetleniowych LED (2 szt.),
6) podłączenie budowanych urządzeń pod napięcie,
7) badania i pomiary instalacji,
8) przywrócenie terenu do stanu pierwotnego.
2. Po wykonaniu prac należy zlecić wykonanie inwentaryzacji powykonawczej uprawnionemu geodecie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 43921,88 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa IV etapu elektroenergetycznej kablowej sieci oświetlenia ulicznego drogi powiatowej nr 4134W w miejscowości Józefów w ramach zadania pn. „Budowa odcinka oświetlenia ulicznego drogi powiatowej we wsi Józefów”. Przedmiotowy etap obejmuje budowę 3 latarni oświetleniowych: latarnie oznaczone w dokumentacji projektowej jako P4, P5 i P6. Podłączenie latarni jest planowane z istniejącej, wykonanej w ramach III etapu inwestycji, linii kablowej, która uwzględnia zapas w miejscach montażu słupów.
2. Zakres obejmuje budowę słupów stalowych S-80/6-3 z montażem wysięgników stalowych Wo-1m i kącie nachylenia oprawy 50 oraz lamp oświetleniowych LED o mocy 36 W (minimalny strumień świetlny źródeł światła – 5300 lm, zakres temperatury barwowej źródeł światła – 3900-4300K, utrzymanie strumienia świetlnego w czasie: 90% po 100 000 h (zgodnie z IES LM-80 – TM-21)).
3. Czwarty etap przedmiotowej inwestycji zlokalizowany będzie na dz. ew. nr 26/1, obręb 0008 Józefów, jedn. ew. Kampinos, będącej w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim.
4. W obszarze objętym przedmiotowym zamierzeniem budowlanym znajdują się: droga powiatowa nr 4134W (ul. Partyzantów), napowietrzna sieć elektroenergetyczna nN, podziemne urządzenia infrastruktury technicznej (sieć wodociągowa).
Zakres prac obejmuje:
1) montaż i stawianie słupów oświetleniowych P4, P5 i P6 (3 szt.),
2) podłączenie kabli,
3) podłączenie urządzeń pod napięcie,
4) przywrócenie terenu do stanu sprzed inwestycji.
5. Po wykonaniu prac należy zlecić wykonanie inwentaryzacji powykonawczej uprawnionemu geodecie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 22845,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Elektromontażowych ELEKTROBUDEX

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8370008601

7.3.3) Ulica: Gaj 7

7.3.4) Miejscowość: Teresin

7.3.5) Kod pocztowy: 96-516

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Elektromontażowych ELEKTOBUDEX

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8370008601

7.3.3) Ulica: Gaj 7

7.3.4) Miejscowość: Teresin

7.3.5) Kod pocztowy: 96-515

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Elektromontażowych ELEKTOBUDEX

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8370008601

7.3.3) Ulica: Gaj 7

7.3.4) Miejscowość: Teresin

7.3.5) Kod pocztowy: 96-515

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane