Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Nowy Świat 4, ul. Słonimskiego 8 w Katowicach

KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00461767
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00461767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-19 14:50
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5e28557-86b4-41b7-8d1c-fdbf5e331488
Identyfikator
6342697680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówTynkowanieRoboty malarskieRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoUkładanie kabliInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty instalacyjne gazoweRoboty budowlane w zakresie gazociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461767 z dnia 2024-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Nowy Świat 4,
ul. Słonimskiego 8 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kzgm_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Nowy Świat 4,
ul. Słonimskiego 8 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5e28557-86b4-41b7-8d1c-fdbf5e331488

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037464/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 Rekonstrukcja klatek schodowych Nowy Świat 4, Mazowiecka 14

1.1.31 Rekonstrukcja klatek schodowych Słonimskiego 8, Słonimskiego 10, Słowackiego 14

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438076

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.080.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 238317,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - obejmuje rekonstrukcję klatki schodowej budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Katowicach.
Roboty polegać będą w szczególności na:
1) wymianie drzwi zewnętrznych
2) wstawieniu drzwi stalowych
3) renowacji drzwi drewnianych
4) wymianie drzwi wewnętrznych
5) wykonaniu i uzupełnieniu tynków
6) malowaniu tynków
7) naprawie posadzki i stopni
8) wymianie stolarki okiennej
9) naprawieniu balustrad schodowych
10) demontażu skrzynek, rozdzielnic, opraw, łączników, puszek, przewodów
11) demontażu liczników prądu
12) montażu opraw LED z czujnikiem ruchu, opraw z czujnikiem zmierzchu
13) montażu opraw oświetleniowych, puszek, łączników, odgałężników
14) montażu rur instalacyjnych, przewodów
15) montażu skrzynek licznikowych, tablic, liczników prądu
16) wykonaniu przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla obiektu
17) wykonaniu prób montażowych
18) demontażu rurociągów gazowych skręcanych
19) wykonaniu rurociągów gazowych spawanych
20) malowaniu rur gazowych i wodociągowych
21) wykonaniu prób szczelności instalacji gazowej
22) wykonaniu obudowy z płyt g-k.

DLA KAŻDEJ CZĘŚCI ZAMÓWIENIA:
2. Zamawiający wymaga, aby na cały przedmiot umowy Wykonawca udzielił gwarancji nie krótszej niż 36 miesięcy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
-Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiącą załącznik nr 4 do SWZ,
-Przedmiary robót stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
-Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

4.5.5.) Wartość części: 134405,68 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - obejmuje rekonstrukcję klatki schodowej budynku przy ul. Słonimskiego 8 w Katowicach.
Roboty polegać będą w szczególności na:
1) wymianie drzwi zewnętrznych,
2) wstawianiu drzwi stalowych,
3) wymianie stolarki okiennej,
4) wykonaniu i uzupełnieniu tynków
5) malowaniu tynków,
6) naprawie posadzki i stopni,
7) naprawie balustrady schodowej,
8) demontażu osprzętu elektrycznego,
9) montażu opraw LED, opraw LED z czujnikiem ruchu,
10) montażu opraw oświetleniowych, puszek, łączników,
11) montażu przewodów,
12) montażu skrzynek, tablic,
13) wykonaniu uziemienia budynku,
14) wykonaniu przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla obiektu,
15) wykonaniu prób montażowych,
16) demontażu i wykonaniu podejść do gazomierzy,
17) czyszczeniu i malowaniu rur gazowych,
18) wykonaniu prób szczelności instalacji gazowej.

DLA KAŻDEJ CZĘŚCI ZAMÓWIENIA:
2. Zamawiający wymaga, aby na cały przedmiot umowy Wykonawca udzielił gwarancji nie krótszej niż 36 miesięcy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
-Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiącą załącznik nr 4 do SWZ,
-Przedmiary robót stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
-Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

4.5.5.) Wartość części: 103912,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605 ze zm.), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w zakresie części 1 i 2 ponieważ nie złożono żadnej oferty dla części 1 i 2.
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 19.08.2024r., do godziny 09:00, nie złożono żadnej oferty dla części 1 i 2 zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605 ze zm.), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w zakresie części 1 i 2 ponieważ nie złożono żadnej oferty dla części 1 i 2.
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 19.08.2024r., do godziny 09:00, nie złożono żadnej oferty dla części 1 i 2 zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane