Odbudowa zabytku jakim jest Fort II Zarzeczny”

Powiat Moniecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00272465
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00272465/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-11 08:50
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74011617-6609-4c09-8e56-92aeef72ff85
Identyfikator
5461392934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie stacji rozdzielczychUsługi remontów i konserwacji zakładówRoboty budowlane w zakresie bunkrów wojskowychRoboty budowlane w zakresie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00272465 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa zabytku jakim jest Fort II Zarzeczny”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Moniecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 5 A

1.5.2.) Miejscowość: Mońki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@monki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.monki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://monki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbudowa zabytku jakim jest Fort II Zarzeczny”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74011617-6609-4c09-8e56-92aeef72ff85

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272465

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023947/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "Szlak Fortyfikacji Polski Wschodniej - Odbudowa zabytku jakim jest Fort II Zarzeczny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00233523

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ASI.272.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Wykonanie abonenckiej stacji transformatorowej
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności :
1) wykonanie wewnętrznej linii zasilającej średniego napięcia,
2) dostawę, montaż i przyłączenie stacji transformatorowej z obsługą zewnętrzną,
3) wyposażenie elektryczne stacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

4.5.5.) Wartość części: 332320 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Wykonanie robót związanych z zabezpieczeniem wybranych schronów oraz budowa ustępu publicznego

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót związanych z zabezpieczeniem i konserwacją w obiekcie nr 153, 154, 158 , schron bojowy nr I, schron bojowy nr II,
2) wykonanie nawierzchni pieszych mineralnych typu Hanse Grand,
3) budowa ustępu publicznego wraz z wykonaniem przyłączy, oraz montaż automatu wrzutowego na monety.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45259000-7 - Usługi remontów i konserwacji zakładów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45216220-2 - Roboty budowlane w zakresie bunkrów wojskowych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.5.) Wartość części: 688088,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć na Część 1 – 332 320,00 zł brutto.
Oferta z najniższą ceną oferuje realizację zamówienia za kwotę Część 1 - 430 990, 00 zł brutto .
W chwili obecnej Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na sfinansowanie tego zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć na Część 2 – 688 088,16 zł brutto.
Oferta z najniższą ceną oferuje realizację zamówienia za kwotę Część 2 - 1 357 680 zł brutto).
W chwili obecnej Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na sfinansowanie tego zamówienia.

2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane