Zakup wraz z sukcesywną dostawą znaków drogowych pionowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz tablic informacyjnych i słupków do znaków drogowych na drogi powiatowe i wojewódzkie

Powiat Zawierciański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00272766
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00272766/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-11 10:07
Lokalizacja
Zawiercie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-536e0a3b-5111-4184-926a-d96bf5567d2b
Identyfikator
6492296830
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Znaki drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

DROGMOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPyrzowice,, PL · lot 0
118 435,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00272766 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z sukcesywną dostawą znaków drogowych pionowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz tablic informacyjnych i słupków do znaków drogowych na drogi powiatowe i wojewódzkie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zawierciański

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zawierciu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27625525200000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 34

1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sod@zawiercie.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zawiercie.powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1087609

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z sukcesywną dostawą znaków drogowych pionowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz tablic informacyjnych i słupków do znaków drogowych na drogi powiatowe i wojewódzkie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-536e0a3b-5111-4184-926a-d96bf5567d2b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272766

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043006/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Sukcesywna dostawa znaków drogowych pionowych , urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz tablic informacyjnych na drogi powiatowe i wojewódzkie w 2025r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00180340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0020/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 139812,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa znaków drogowych pionowych wraz z uchwytami, urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz tablic informacyjnych i słupków do znaków drogowych przeznaczonych na drogi powiatowe i wojewódzkie.
Przedmioty stanowiące elementy dostawy muszą spełniać określone poniżej wymagania jakościowe i techniczne określone w opisie przedmiotu zamówienia (w szczególności w Rozdz. IV SWZ).
Wykonawca będzie realizował dostawy własnym transportem i na własny koszt do składów magazynowych Zamawiającego tj. Zespołów ds. remontów i napraw zlokalizowanych w:
1) Zawiercie-Kądzielów, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, 42-400 Zawiercie;
2) Pilica, ul. Żarnowiecka 85, 42-436 Pilica;
3) Szczekociny, ul. Włoszczowska 6, 42-445 Szczekociny.
4. Dostawy będą odbywać się sukcesywnie (częściami), zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. (Jedno zamówienie może obejmować dostawę do jednego, dwóch lub wszystkich trzech składów magazynowych Zamawiającego).
Maksymalny czas realizacji jednej dostawy:
1) w trybie normalnym do 14 dni roboczych liczonych od dnia następnego po dniu złożenia przez Zamawiającego zamówienia,
2) w trybie pilnym - do 1 dnia roboczego liczonego od dnia następnego po dniu złożenia przez Zamawiającego zamówienia.
Szczegółowe wymagane zasady realizacji usług został zawarte w projektowanych postanowienia umowy (załącznik nr 1 do SWZ).
Zakres ilościowy wraz z opisem wymaganych parametrów technicznych przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Podane w formularzu asortymentowo-cenowym ilości poszczególnych znaków drogowych pionowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, tablic informacyjnych i słupków do znaków drogowych stanowią zakres zamówienia podstawowego i są ilościami przewidywanymi przez Zamawiającego, które zostały przyjęte w celu porównania ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej. Zamawiający zastrzega sobie prawo przesunięcia ilościowego pomiędzy asortymentem wskazanym w ww. formularzu , w zależności od bieżących potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu cen jednostkowych zgodnych z ofertą Wykonawcy.
Zamawiający gwarantuje dostawę na poziomie 70% zamówienia podstawowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34992200-9 - Znaki drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118435,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165414,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118435,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGMOL Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6452565502

7.3.3) Ulica: Wolności 84

7.3.4) Miejscowość: Pyrzowice

7.3.5) Kod pocztowy: 42-625

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118435,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy