zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego pn. „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska"

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00273098
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00273098/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-11 11:32
Lokalizacja
Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af2c22d5-cd13-4b33-b1a4-f4a095391e54
Identyfikator
5511158182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE 'TRANSDRÓG' KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNAZawoja, PL · lot 0
273 511,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00273098 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego pn. „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalwaria Zebrzydowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 7

1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338766218

1.5.8.) Numer faksu: 338766301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kalwaria-zebrzydowska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalwaria-zebrzydowska.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego pn. „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af2c22d5-cd13-4b33-b1a4-f4a095391e54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00273098

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027347/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Według dyspozycji art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) Zamawiający w specyfikacji warunków zamówienia oraz w ogłoszeniu o zamówieniu na zamówienie podstawowe pn.: „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska” w Biuletynie zamówień publicznych nr 2025/BZP 00096776 z dnia 10.02.2025 r. przewidział możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222367,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego udzielonego umową z dnia z dnia 18.03.2025 r. nr ZP.272.5.2025 pn. „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TRANSDRÓG Kaczmarczyk Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521593488

7.3.4) Miejscowość: Zawoja 1962

7.3.5) Kod pocztowy: 34-222

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273511,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane