Przebudowa ogrodzenia Przedszkola nr 5 w Namysłowie
Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461861
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-19 15:23
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9b775ff-3837-41c8-8271-757a6a79737c
- Identyfikator
- 7521359204
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461861 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ogrodzenia Przedszkola nr 5 w Namysłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413159
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 3
1.5.2.) Miejscowość: Namysłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.namyslow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.namyslow.eu; https://namyslow.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ogrodzenia Przedszkola nr 5 w Namysłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9b775ff-3837-41c8-8271-757a6a79737c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021120/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa ogrodzenia Przedszkola nr 5 2 Namysłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403795
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.97.2024.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację ogrodzenia Przedszkola nr 5 w Namysłowie od strony ulicy Tadeusza Kościuszki, Prusa, Tęczowej i obejmuje w szczególności:
• rozebranie stalowych słupków oraz przęseł z siatki,
• rozebranie betonowych cokołów,
• wykucie otworów w fundamencie cokołów dla osadzenia nowych słupków ogrodzenia,
• montaż ogrodzenia o wys. całkowitej 1,50m z prefabrykowanych paneli ogrodzeniowych z drutu o gr. min. 5mm, zamkniętych od góry drutem (panele ogrodzeniowe muszą być pozbawione górnych końcówek drutów grzebienia!), na słupkach stalowych o rozstawie osiowym 2.50 m obsadzonych w gruncie poprzez obetonowanie. Słupki ogrodzeniowe stalowe z profili zamkniętych 60/40/2 mm, zamknięte od góry systemowymi zatyczkami PCV; kolor antracytowy, wszystkie elementy złączeniowe ze stali ocynkowanej,
• montaż dwóch sztuk furtek od strony ulicy Kościuszki oraz jednej sztuki od strony ulicy Tęczowej; szerokość 1,0m oraz wysokość 1,50 m; słupki furtek stalowe z profili zamkniętych 100/100/3 mm, zamknięte od góry systemowymi zatyczkami PCV; kolor antracytowy, wszystkie elementy złączeniowe ze stali ocynkowanej, każda furtka z zamknięciem na zamek patentowy,
• montaż bramy rozwieralnej dwuskrzydłowej o wys. 1,50m i szerokości w świetle 4,0m (od strony ulicy Kościuszki) w kolorze ogrodzenia; ramy bramy z profili zamkniętych 60x40x2mm z wypełnieniem jak ogrodzenie; brama z zamknięciem na kłódkę, blokadą skrzydeł i zasuwami przy otwarciu oraz mechanizmem zamykania na kłódkę; słupki bramkowe z profili zamkniętych 140x140x4mm cynkowane ogniowo i pomalowane lakierem proszkowym, zamknięte od góry systemowymi zatyczkami PCV; wszystkie elementy złączeniowe ze stali ocynkowanej,
• montaż cokołów ogrodzeniowych, prefabrykowanych systemowych betonowych o wymiarach 20x6cm na podsypce piaskowej, osadzonych w kształtkach prefabrykowanych systemowych, umocowanych u podstawy słupków,
• wywóz urobku (gruzu) oraz złomu ze zdemontowanych przęseł samochodami na odległość do 7 km,
• uporządkowanie terenu wraz z obsianiem mieszanką traw w obrębie wykonywanych ogrodzeń.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz technologia i sposób jego wykonania przedstawia przedmiar robót oraz szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Inne wymagania Zamawiającego:
• wszystkie materiały zastosowane przy realizacji zamówienia muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne, które należy dostarczyć Zamawiającemu.
• okres gwarancji – min. 3 lata; max. 5 lat, licząc od daty odbioru końcowego.
Przedmiot zamówienia należy wykonać w szczególności zgodnie z:
1) ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725, z późn. zm.),
2) rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1225),
3) ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1213),
4) wszelkimi niezbędnymi przepisami z zakresu prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i obowiązującymi standardami, obowiązującymi Polskimi Normami oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej.
Powody niedokonania podziału zamówienia na części: nadmierne trudności techniczne, nadmierne koszty wykonania zamówienia oraz trudności skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, które mogłyby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190035,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOJCIECH CZUBKOWSKI SJ KONSTRUKCJE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 382340412, NIP: 7521436324
7.3.3) Ulica: Krzyków
7.3.4) Miejscowość: Krzyków
7.3.5) Kod pocztowy: 46-113
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |