Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Borzęcin do szkół w roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na 3 części.
Gmina Borzęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461892
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-19 15:45
- Lokalizacja
- Borzęcin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7de3dbd1-c9e3-4a13-8010-3fc0f71a7b9e
- Identyfikator
- 8691318251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
3 przyznane
TADEUSZ BODZIOCHBorzęcin, PL · lot 0
62 592,72 PLNMAGDALENA JAKUBASBiadoliny Radłowskie, PL · lot 1
63 890,88 PLNGRZEGORZ KAMIŃSKIBorzęcin, PL · lot 2
94 015,04 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461892 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Borzęcin do szkół
w roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na 3 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzęcin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borzęcin
1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@borzecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7de3dbd1-c9e3-4a13-8010-3fc0f71a7b9e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Borzęcin do szkółw roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na 3 części.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7de3dbd1-c9e3-4a13-8010-3fc0f71a7b9e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038113/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Borzęcin do szkół w roku szkolnym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406435
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.05.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I: Dowóz, odwóz i opieka uczniów niepełnosprawnych do Wierzchosławic:• dowóz i odwóz oraz opieka 5 uczniów niepełnosprawnych ( w tym jeden na wózku inwalidzkim) do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wierzchosławicach – Dwudniaki 758 z miejscowości Przyborów, Borzęcin i Bielcza
• do obliczenia ilości km przyjęto następującą trasę dowozu i odwozu: Przyborów- Borzęcin - Bielcza – Wierzchosławice Dwudniaki (31 km w jedną stronę).
• opieka polegać będzie na zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom niepełnosprawnym w czasie przejazdu (przez osobę pełnoletnią, inną niż kierowca), odprowadzeniu uczniów do świetlicy szkolnej oraz odbiór uczniów po skończonych zajęciach ze świetlicy szkolnej.
• dowóz i odwóz winien się odbywać pojazdem dostosowanym do przejazdu osób niepełnosprawnych,
• uczniowie odbierani będą z miejsca zamieszkania oraz odwożeni pod dom, godziny dowozu będą określone z rodzicami uczniów po ustaleniu planu lekcji uczniów (przybliżona godzina dowozu spod domu uczniów 7:00, przybliżona godzina odwozu spod szkoły 15:00).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 62600 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II: Dowóz, odwóz i opieka uczniów niepełnosprawnych do Tarnowa:• dowóz i odwóz oraz opieka 1 ucznia niepełnosprawnego do szkoły podstawowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Tarnowie, ul. Romanowicza 9 z miejscowości Bielcza,
• dowóz i odwóz oraz opieka 1 ucznia niepełnosprawnego do szkoły podstawowej w Zespole Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie, ul. Okrężna 4a z miejscowości Przyborów,
• do obliczenia ilości km przyjęto następującą trasę dowozu i odwozu: Borzęcin - Przyborów - Bielcza – Tarnów (35,4 km w jedną stronę).
• opieka polegać będzie na zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom niepełnosprawnym w czasie przejazdu (przez osobę pełnoletnią, inną niż kierowca), odprowadzeniu uczniów do świetlicy szkolnej oraz odbiór uczniów po skończonych zajęciach ze świetlicy szkolnej.
• uczniowie odbierani będą z miejsca zamieszkania oraz odwożeni pod dom, godziny dowozu będą określone z rodzicami uczniów po ustaleniu planu lekcji uczniów (przybliżona godzina dowozu spod domu uczniów 6:50, przybliżona godzina odwozu spod szkoły 15:00).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 70546,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III: Dowóz, odwóz i opieka ucznia niepełnosprawnego do Złotej:• dowóz i odwóz oraz opieka 3 uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Złotej z miejscowości Borzęcin, Przyborów, Bielcza,
• do obliczenia ilości km przyjęto następującą trasę dowozu i odwozu: Borzęcin – Przyborów – Bielcza - Złota (47 km w jedną stronę)
• opieka polegać będzie na zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom niepełnosprawnym w czasie przejazdu (przez osobę pełnoletnią, inną niż kierowca), odprowadzeniu uczniów do świetlicy szkolnej oraz odbiór uczniów po skończonych zajęciach ze świetlicy szkolnej.
• uczniowie odbierani będą z miejsca zamieszkania oraz odwożeni pod dom, godziny dowozu będą określone z rodzicami uczniów po ustaleniu planu lekcji uczniów (przybliżona godzina dowozu spod domu uczniów 7:10, przybliżona godzina odwozu spod szkoły 15:00).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 91720,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62592,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222862,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62592,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Turystyczno-Przewozowe, Tadeusz Bodzioch,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8691014203
7.3.4) Miejscowość: Borzęcin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62592,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63890,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162389,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63890,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo-Usługowa "FTU" Magdalena Jakubas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8733015786
7.3.4) Miejscowość: Biadoliny Szlacheckie
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63890,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94015,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243520,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94015,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „KAM-BUS” Grzegorz Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8691888379
7.3.4) Miejscowość: Borzęcin
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94015,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |