Dostawa, montaż oraz wdrożenie usługi monitoringu systemem GPS pojazdów Urzędu Morskiego w Gdyni przez okres 36 miesięcy

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00273810
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00273810/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-11 13:59
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84c4a190-53d1-48ff-9fd9-548c41d1698a
Identyfikator
5860014932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)Usługi instalowania urządzeń nawigacyjnychUsługi w zakresie udostępnienia łączności satelitarnejUrządzenia i artykuły telekomunikacyjneSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

Wykonawcy

1 przyznane

ABC TRACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
199 014 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00273810 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawa, montaż oraz wdrożenie usługi monitoringu systemem GPS pojazdów Urzędu Morskiego w Gdyni przez okres 36 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umgdy.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż oraz wdrożenie usługi monitoringu systemem GPS pojazdów Urzędu Morskiego w Gdyni przez okres 36 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84c4a190-53d1-48ff-9fd9-548c41d1698a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00273810

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00143980/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Wdrożenie systemu monitoringu GPS pojazdów Urzędu Morskiego w Gdyni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170995

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.26.2025.ASz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odpłatna dostawa i montaż urządzeń GPS wraz z niezbędnym osprzętem, wdrożenie usługi monitoringu GPS poprzez system informatyczny oraz aplikację w pojazdach Zamawiającego (zgodnie z wykazem pojazdów) oraz prowadzenie monitoringu pojazdów wraz z wymaganą funkcjonalnością systemu przez okres 36 miesięcy od dnia odbioru systemu. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany na podstawie zawartej Umowy, której wzór jest załącznikiem nr 5 do SWZ oraz załączników do Umowy, stanowiących jej integralną część.
2. Oferowany system powinien zawierać wszystkie elementy umożliwiające efektywne zarządzanie flotą Zamawiającego przez lokalizowanie i raportowanie pracy pojazdów a w szczególności spełniać wymagania zawarte w załączniku nr 4 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.
3. Wszystkie urządzenia montowane przez Wykonawcę są jego własnością a po zakończeniu Umowy demontowane na koszt Wykonawcy. Serwis i utrzymywanie w sprawności wszystkich urządzeń i elementów systemu wykonywane będzie w ramach niniejszej umowy i leży po stronie Wykonawcy. Zamawiający jest jedynie użytkownikiem urządzeń w okresie obowiązywania Umowy.
4. Korzystanie z aplikacji będzie polegało na umożliwieniu Zamawiającemu za pośrednictwem sieci Internet (przeglądarki Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox), bezpiecznego i szyfrowanego zaufanym certyfikatem dostępu do danych gromadzonych przez system Wykonawcy na serwerze aplikacji znajdującym się w siedzibie Wykonawcy.
5. W przypadku samochodów elektrycznych wyszczególnionych w załączniku nr 4.1 do SWZ- Wykazie Pojazdów i Placówek, oferowany system nie obejmuje wymagań odnośnie monitorowania paliwa.
6. Zamawiający zapewnia sprzęt komputerowy, mobilny oraz połączenia internetowe w celu korzystania z aplikacji przez wyznaczonych pracowników.Zakończenie montażu wszystkich urządzeń w pojazdach Zamawiającego oraz ich poprawne funkcjonowanie zostanie potwierdzone protokołem odbioru instalacji urządzeń (załącznik nr 3 do Wzoru Umowy) przez wyznaczonych przedstawicieli Zamawiającego oraz Wykonawcy. Jeżeli koniec terminu wykonania czynności przypadnie na dzień uznany ustawowo za wolny od pracy lub na sobotę, termin upływa następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą, czyli dni robocze są liczone od poniedziałku do piątku.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38112100-4 - Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51240000-6 - Usługi instalowania urządzeń nawigacyjnych

64214100-0 - Usługi w zakresie udostępnienia łączności satelitarnej

32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199014,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274215,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199014,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABC TRACK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364348209

7.3.3) Ulica: ul. Tytusa Chałubińskiego 42/18

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-619

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199014,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi