Remont drogi gminnej - ulica Wierchy nr 420015K w km od 0+000,00 do km 0+320,00 w miejscowości Gliczarów Górny, Gmina Biały Dunajec

GMINA BIAŁY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274005
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-11 14:35
Lokalizacja
Biały Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3207352-381a-42ef-b729-dcbe28ae3165
Identyfikator
7361717680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FREZ-ROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiały Dunajec, PL · lot 0
646 501,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274005 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej - ulica Wierchy nr 420015K w km od 0+000,00 do km 0+320,00 w miejscowości Gliczarów Górny, Gmina Biały Dunajec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312

1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 18 20 795 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialydunajec.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1070334

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej - ulica Wierchy nr 420015K w km od 0+000,00 do km 0+320,00 w miejscowości Gliczarów Górny, Gmina Biały Dunajec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3207352-381a-42ef-b729-dcbe28ae3165

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045562/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej - ulica Wierchy nr 420015K w km od 0+000,00 do km 0+320,00 w miejscowości Gliczarów Górny, Gmina Biały Dunajec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00134907

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.5.2025.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 525610,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej - ulica Wierchy nr 420015K w km od 0+000,00 do km 0+320,00 w miejscowości Gliczarów Górny, Gmina Biały Dunajec.
2. Zamierzenie budowlane obejmuje:
A) Roboty przygotowawcze
- wykonanie projektu tymczasowej organizacji ruchu,
- obsługa geodezyjna inwestycji,
B) Roboty Rozbiórkowe
- rozebranie elementów drogi, krawężników, obrzeży, studzienek,
- frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej oraz rozebranie nawierzchni z kostki betonowej.
C) Roboty ziemne
- wykonanie wykopów oraz nasypów.
D) Podbudowa
- wykonanie podbudowy pod nawierzchnię asfaltową oraz nawierzchnie z kostki betonowej.
E) Nawierzchnie
- ułożenie nawierzchni asfaltowej, warstwa wiążąca gr 8cm oraz warstwa ścieralna grubości 4 cm.,
- ułożenie krawężników betonowych oraz obrzeży na ławie betonowej, ułożenie kostki betonowej gr 8 cm na podsypce.
F) Odwodnienie
- ułożenie odwodnienia liniowego.
Szczegółowy zakres został zawarty w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 646501,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1075107,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 646501,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Frez-Rol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361748189

7.3.3) Ulica: Sierockie

7.3.4) Miejscowość: Sierockie

7.3.5) Kod pocztowy: 34-425

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 646501,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-05 do 2025-05-30
2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane