Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025r.
Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00274272
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00274272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-06-11 15:43
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cb75f82-0dae-4f7d-b850-bda260811d0e
- Identyfikator
- 6431637053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274272 z dnia 2025-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277881075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja 3
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-106
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 220 08 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zss-siemianowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zss-siemianowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3cb75f82-0dae-4f7d-b850-bda260811d0e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cb75f82-0dae-4f7d-b850-bda260811d0e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124340/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSSPO.392.2.ZP1/06/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 276386,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa artykułów spożywczych4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 40675,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa mięsa, wędlin, drobiu4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso
4.5.5.) Wartość części: 69530,30 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa produktów mleczarskich i tłuszczy4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 27321,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa owoców i warzyw mrożonych, dostawa ryb mrożonych4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone
4.5.5.) Wartość części: 45134,30 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa świeżych warzyw i owoców4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 54164,40 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa niemrożonych produktów garmażeryjnych4.5.3.) Główny kod CPV: 15851000-8 - Produkty mączne
4.5.5.) Wartość części: 36965,50 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa pieczywa4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 2595,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 9.06.2025 r. opublikował ogłoszenie o zamówieniu wraz z pełną dokumentacją postępowania na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
Zamówienie zostało podzielone na 7 części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający po opublikowaniu ogłoszenia oraz udostępnieniu SWZ na stronie prowadzonego postępowania pozyskał nowe wiadomości, na podstawie których uznał, że nie jest celowe i zasadne dalsze prowadzenie postępowania w kształcie określonym postanowieniami SWZ.
Dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania wymagałoby zmiany opisu przedmiotu zamówienia a tym samym konieczność modyfikacji Specyfikacji warunków zamówienia poprzez dodanie jednej części (pakietu) w formularzu asortymentowo - cenowym. Wprowadzone zmiany w istotny sposób zmieniłyby zakres zamówienia oraz dopuściły do udziału w postępowaniu Wykonawców, którzy pierwotnie nie mogli ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający uznał, że zaistniały przesłanki, o których mowa w art. 137 ust. 7 ustawy Pzp i podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania oraz o niezwłocznym przygotowaniu kolejnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 – od września do grudnia 2025 r.
| 2025-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |