Organizacja dwóch 3 – dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274299
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274299/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-11 16:13
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d936a3d-2601-4f2a-be14-3db5a848a23e
Identyfikator
5832094853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274299 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja dwóch 3 – dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002837021

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konrada Leczkowa 1A

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-432

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58/342 31 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopr@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6d936a3d-2601-4f2a-be14-3db5a848a23e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja dwóch 3 – dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d936a3d-2601-4f2a-be14-3db5a848a23e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274299

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037127/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Organizacja dwóch 3-dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Wygrana rodzina - gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00260422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOT.I.260.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 42088,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zapewnienie 2 noclegów wraz z wyżywieniem w trakcie dwóch wyjazdów szkoleniowych dla rodzin z dziećmi, organizowanego w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”.
Wykonawca powinien zapewnić usługę dla 2 grup uczestników / uczestniczek liczących po ok. 40 osób. Zamawiający dopuszcza organizację pobytu dla 2 grup szkoleniowych w tym samym terminie. Termin wykonania usługi:
termin realizacji zamówienia: piątek – niedziela lub w tygodniu – ostatni tydzień czerwca oraz miesiąc lipiec 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę
do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103704,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi