Wykonanie remontu klatek schodowych w budynku szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274360
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274360/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-11 20:31
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51b3d90e-4024-4ccc-8f36-35b2cabcd265
Identyfikator
5423282511
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274360 z dnia 2025-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu klatek schodowych w budynku szkoły.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367419097

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Antoniuk Fabryczny 5/7

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-762

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp24@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp24.edu.bialystok.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51b3d90e-4024-4ccc-8f36-35b2cabcd265

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu klatek schodowych w budynku szkoły.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51b3d90e-4024-4ccc-8f36-35b2cabcd265

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274360

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231408

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie remontu klatek schodowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 24
w Białymstoku, ul. Antoniuk Fabryczny 5/7.Pełen zakres robót określa sporządzona dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik do SWZ. Przedmiar robót ma charakter poglądowy i zalecane jest odbycie wizji lokalnej w celu zapoznania się z pełnym zakresem prac do zrealizowania. Zamawiający nie będzie ponosił odpowiedzialności za błędy wykonawcy na etapie prac spowodowane nie uczestniczeniem w wizji lokalnej obiektu. Wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy
z tytułu błędnego skalkulowania ceny. Opracowana dokumentacja techniczna stanowi integralną część SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2025-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane