Montaż instalacji hydrantowej w Przedszkolu nr 29 przy ul. Siemianowickiej 61

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274496
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274496/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-12 08:14
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74f7e56a-260c-49c2-b839-7978dbdb36fd
Identyfikator
6272733808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274496 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż instalacji hydrantowej w Przedszkolu nr 29 przy ul. Siemianowickiej 61

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 4165237

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@chorzow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chorzow.eu/#

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umchorzow.logintrade.net/zapytania_email,198797,2b590ab8c58c4ba2ccc76b3561d368f4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż instalacji hydrantowej w Przedszkolu nr 29 przy ul. Siemianowickiej 61

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74f7e56a-260c-49c2-b839-7978dbdb36fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274496

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041706/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Montaż instalacji hydrantowej w Przedszkolu nr 29

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00236126

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.206.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 58733,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż instalacji hydrantowej w Przedszkolu nr 29 przy ul Siemianowickiej 61 w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
W zakres budowy instalacji hydrantowej w Przedszkolu nr 29 przy ul Siemianowickiej 61 wchodzi:
 opracowanie dokumentacji projektowej,
 uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii, uzgodnień oraz prowadzenie nadzoru i zapewnienie kierownictwa nad robotami we wszystkich branżach,
 uzyskanie pozwolenia na budowę,
 przygotowanie terenu,
 przebudowa istniejącej instalacji wodnej
 wykonanie instalacji elektrycznej, koniecznej do prawidłowego działania instalacji hydrantowej
 przeprowadzenie niezbędnych odbiorów
 odtworzenie ternu po pracach budowlach do istniejącego stanu zaaprobowanego i zaakceptowanego przez zamawiającego na etapie koncepcji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta
2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane