Roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni drogi w miejscowości Raków, położonej na działkach nr 359, 360

Gmina Długołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274587
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274587/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-12 08:32
Lokalizacja
Długołęka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19e02420-4016-4314-853d-ae763aa7f7b1
Identyfikator
9111102754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógUsługi pomiaroweRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty odwadniające i nawierzchnioweInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ STILLERMirków, PL · lot 0
500 610 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274587 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni drogi w miejscowości Raków, położonej na działkach nr 359, 360

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Długołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.michalak@gmina.dlugoleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19e02420-4016-4314-853d-ae763aa7f7b1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni drogi w miejscowości Raków, położonej na działkach nr 359, 360

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19e02420-4016-4314-853d-ae763aa7f7b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274587

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043985/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Remont nawierzchni drogi w m. Raków (dz. nr ew. 359, 360)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00205558

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2025.KM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie nawierzchni drogi w miejscowości Raków, położonej na działkach nr 359, 360 wraz z włączeniem do drogi gminnej na działce nr 366 o nawierzchni z kostki betonowej typu eko ograniczonej krawężnikami betonowymi, w szczególności:
1) wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych,
2) wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy wzmacniającej wraz z ułożeniem geowłókniny separacyjnej,
3) wykonanie ław pod krawężniki i ułożenie krawężników betonowych,
4) wykonanie ław pod obrzeża betonowe i ułożenie obrzeży betonowych,
5) wykonanie konstrukcji podbudowy dróg, zjazdów i dojść do posesji,
6) wykonanie nawierzchni dróg, zjazdów i dojść do posesji z kostki betonowej typu eko szarej gr. 8cm,
7) wykonanie pobocza z kruszywa łamanego,
8) wykonanie na powierzchni niezabudowanej trawników,
9) wykonanie regulacji pionowych studzienek, włazów,
10) wykonanie zabezpieczenia istniejących sieci,
11) zaprojektowanie, uzgodnienie, wyniesienie terenie tymczasowej organizacji ruchu oraz wdrożenie jej zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem (Dz. U. z 2017 r., poz. 784);
12) zaprojektowanie, uzgodnienie i wyniesienie w terenie organizacji ruchu docelowego oraz wdrożenie go zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem;
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), dokumentacji projektowej i STWIORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz przedmiarze robót (Załącznik nr 8 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500610,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585346,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500610,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AN-GREG GRZEGORZ STILLER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022161648

7.3.3) Ulica: ul. Parkowa 19

7.3.4) Miejscowość: Mirków

7.3.5) Kod pocztowy: 55-095

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500610,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane