Przebudowa ul. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie

Powiat Wodzisławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274652
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274652/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-12 08:44
Lokalizacja
Syrynia, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea4d6a58-b1de-4841-9af2-a40217499f22
Identyfikator
6472180774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

BAUVIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarklowice, PL · lot 0
349 073,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274652 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wodzisławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276286413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Raciborska 3

1.5.2.) Miejscowość: Syrynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-361

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd-wodzislaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzd.bip.powiatwodzislawski.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea4d6a58-b1de-4841-9af2-a40217499f22

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00004978/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa ul. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256112

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w sekcji IV pkt 4.2.13 ogłoszenia o zamówieniu o nr: 2025/BZP 00074400 z dnia 29.01.2025 r. oraz w dziale XIII pkt.1 SWZ dla zamówienia podstawowego przewidział możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne roboty budowlane.
Zakres robót został określony w sekcji IV pkt 4.2.14 ogłoszenia o zamówieniu o nr: 2025/BZP 00074400 z dnia 29.01.2025 r. oraz w dziale XIII pkt 2 SWZ.
Podstawa prawna: art. 214 ust. 1 pkt. 7 w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2522.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 409831,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy jezdni, chodników na ogólnej długości – 134 m.
Parametry określające wielkość robót:
- powierzchnia nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-bitumicznych – 886,60 m2,
- długość chodnika z kostki brukowej betonowej – 98,00 m,
- długość wjazdów z kostki brukowej betonowej – 21,50 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bauvip Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472600667

7.3.4) Miejscowość: Marklowice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-321

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349073,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane