Budowa sygnalizacji z detektorem prędkości na drogach powiatowych w m. Święciechowa, Jezierzyce Kościelne, Nowy Świat

Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00274861
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00274861/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-12 09:23
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-816a1b83-c436-42a4-8941-4f11dad25133
Identyfikator
6971952700
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliInstalowanie znaków drogowychZnaki drogoweOznakowanie drogowe

Wykonawcy

3 przyznane

SPINNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMasów, PL · lot 0
109 948,41 PLN
SPINNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMasów, PL · lot 1
86 900,42 PLN
SPINNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMasów, PL · lot 2
84 901,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00274861 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sygnalizacji z detektorem prędkości na drogach powiatowych w m. Święciechowa, Jezierzyce Kościelne, Nowy Świat

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411103510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 65 525 69 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo drogowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sygnalizacji z detektorem prędkości na drogach powiatowych w m. Święciechowa, Jezierzyce Kościelne, Nowy Świat

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-816a1b83-c436-42a4-8941-4f11dad25133

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274861

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035179/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa sygnalizacji z detektorem prędkości na drogach powiatowych w m. Święciechowa, Jezierzyce Kościelne, Nowy Świat.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211809

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 20/p.n/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 244792,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż urządzeń z funkcją uspokajania ruchu - inteligentna sygnalizacja świetlna dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 4760P w miejscowości Święciechowa.

Zakres prac obejmuje:
- kompleksowy montaż inteligentnej sygnalizacji świetlnej dla pieszych zgodnie z załączoną dokumentacją projektową;
- zapewnienie zasilania zgodnie z przedłożoną dokumentacją projektową;
- zabezpieczeniu prowadzonych robót w tym opracowania i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu;
- uruchomienie systemu;
- uporządkowanie terenu po zakończonych pracach;
- obowiązek zapewnienia objęcia kierownictwa budowy lub określonych robót budowlanych oraz nadzór nad robotami przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności.

Przebudowa ma na celu usprawnienie, zwiększenie standardów technicznych oraz poprawę poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego na istniejącym przejściu dla pieszych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

34992200-9 - Znaki drogowe

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.5.) Wartość części: 80930,90 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż urządzeń z funkcją uspokajania ruchu - inteligentna sygnalizacja świetlna dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 4760P w miejscowości Jezierzyce Kościelne.

Zakres prac obejmuje:
- kompleksowy montaż inteligentnej sygnalizacji świetlnej dla pieszych zgodnie z załączoną dokumentacją projektową;
- zapewnienie zasilania zgodnie z przedłożoną dokumentacją projektową;
- zabezpieczeniu prowadzonych robót w tym opracowania i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu;
- uruchomienie systemu;
- uporządkowanie terenu po zakończonych pracach;
- obowiązek zapewnienia objęcia kierownictwa budowy lub określonych robót budowlanych oraz nadzór nad robotami przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności.

Przebudowa ma na celu usprawnienie, zwiększenie standardów technicznych oraz poprawę poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego na istniejącym przejściu dla pieszych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

34992200-9 - Znaki drogowe

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.5.) Wartość części: 81930,89 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż urządzeń z funkcją uspokajania ruchu - inteligentna sygnalizacja świetlna dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 6263P w miejscowości Nowy Świat.

Zakres prac obejmuje:
- kompleksowy montaż inteligentnej sygnalizacji świetlnej dla pieszych zgodnie z załączoną dokumentacją projektową;
- zapewnienie zasilania zgodnie z przedłożoną dokumentacją projektową;
- zabezpieczeniu prowadzonych robót w tym opracowania i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu;
- uruchomienie systemu;
- uporządkowanie terenu po zakończonych pracach;
- obowiązek zapewnienia objęcia kierownictwa budowy lub określonych robót budowlanych oraz nadzór nad robotami przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności.

Przebudowa ma na celu usprawnienie, zwiększenie standardów technicznych oraz poprawę poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego na istniejącym przejściu dla pieszych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

34992200-9 - Znaki drogowe

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.5.) Wartość części: 81930,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109948,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178310,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109948,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spinnea Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910495606

7.3.3) Ulica: Opolska 8

7.3.4) Miejscowość: Masów

7.3.5) Kod pocztowy: 46-024

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty w zakresie sygnalizacji drogowej - AT Solutions Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109948,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86900,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122622,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86900,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spinnea Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910495606

7.3.3) Ulica: Opolska 8

7.3.4) Miejscowość: Masów

7.3.5) Kod pocztowy: 46-024

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty w zakresie sygnalizacji drogowej - AT Solutions Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86900,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84901,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116116,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84901,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spinnea Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910495606

7.3.3) Ulica: Opolska 8

7.3.4) Miejscowość: Masów

7.3.5) Kod pocztowy: 46-024

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty w zakresie sygnalizacji drogowej - AT Solutions Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84901,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane