„Udostępnienie zespołu narzędzi informatycznych w formie MULTIPORTALU umożliwiającego tworzenie, edycję oraz publikację oferty nieruchomości Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00275126
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00275126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-12 10:17
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b87b31da-ca9d-4e2a-ac52-d5e9df2fa0b0
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sieciowy system publikacji
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00275126 z dnia 2025-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Udostępnienie zespołu narzędzi informatycznych w formie MULTIPORTALU umożliwiającego tworzenie, edycję oraz publikację oferty nieruchomości Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pkreja@srk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.srk.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Górnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Udostępnienie zespołu narzędzi informatycznych w formie MULTIPORTALU umożliwiającego tworzenie, edycję oraz publikację oferty nieruchomości Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b87b31da-ca9d-4e2a-ac52-d5e9df2fa0b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00275126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-KCL-0008/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Udostępnienie zespołu narzędzi informatycznych w formie MULTIPORTALU umożliwiającego tworzenie, edycję oraz publikację oferty nieruchomości Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. przeznaczonych do sprzedaży / najmu na minimum 20 internetowych portalach branżowych wraz z możliwością zarządzania ofertami z jednego poziomu oraz monitoringiem zainteresowania ofertą” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32426000-5 - Sieciowy system publikacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp| 2025-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |