Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00276082
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00276082/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-12 13:37
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f6fc9b5-e23c-4b83-8b7d-dcf896a91ea8
Identyfikator
5833163786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskieUsługi rolniczeUsługi ogrodniczeUsługi gospodarki leśnejUsługi ochrony krajobrazu

Wykonawcy

6 przyznanych

TOMASZ BĄKOWSKIKalisz, PL · lot 0
64 800 PLN
JAROSŁAW WROSZSławutowo, PL · lot 1
28 944 PLN
JAROSŁAW WROSZSławutowo, PL · lot 2
8899,2 PLN
JAROSŁAW WROSZSławutowo, PL · lot 3
8899,2 PLN
TOMASZ BĄKOWSKIKalisz, PL · lot 4
69 120 PLN
JAROSŁAW WROSZSławutowo, PL · lot 5
4800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00276082 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221037680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 4A

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598429829

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pomorskieparki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomorskieparki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1097650

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f6fc9b5-e23c-4b83-8b7d-dcf896a91ea8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276082

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045474/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00204093

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZPK.DAO.251.04.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209817,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej polegających na koszeniu łąk (ręcznym albo mechanicznym). Pokos zostanie usunięty z powierzchni objętych działaniami. Łącznie wszystkie zabiegi obejmują powierzchnię ok. 5,63 ha.
2. Działania ochronne będą realizowane na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w obszarach:
a) Dolina Samborowo – działka nr 588 obręb 012 Miasto Gdańsk (grunty Miasta Gdańska), powierzchnia ok. 1,78 ha, koszona corocznie, ostatni zabieg w 2024 r.
b) użytek ekologiczny „Dolina Czystej Wody” – fragmenty działek nr 55, 57/3 i 57/4 obręb 010 Miasto Gdańsk (grunty Miasta Gdańska), powierzchnia ok. 0,64 ha, koszona corocznie, ostatni zabieg w 2024 r.
c) użytek ekologiczny „Szuwary Jeziora Wyspowskiego” – oddział 178j leśnictwo Wyspowo (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia ok. 0,52 ha, koszona corocznie, ostatni zabieg w 2024 r.,
d) użytek ekologiczny „Okuniewskie Łąki” – oddział 265p i 265o leśnictwo Kamień (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia ok. 0,87 ha, ostatni zabieg w 2024 r.,
e) użytek ekologiczny „Łąka nad Zagórską Strugą” – oddział 149m oraz 149d leśnictwo Rogulewo, oddział 294j leśnictwo Kamień (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia maksymalna ok. 1 ha, ostatni zabieg w 2024 r.
f) rezerwat przyrody „Łęg nad Swelinią” – oddział 239i oraz 239d leśnictwo Sopot, powierzchnia koszenia ok. 0,65 ha; ostatni zabieg na części powierzchni w 2024 r.
g) Dolina Radości - oddział 126f leśnictwo Matemblewo (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia ok. 0,17 ha, ostatni zabieg w 2024 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.) Wartość części: 83000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej polegających na usunięciu gatunków inwazyjnych – rdestowców Reynoutria, w tym rdestowca pośredniego Reynoutria xbohemica.
2. Działania ochronne będą realizowane na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w obszarach:
a) stanowisko użytek ekologiczny „Dolina Czystej Wody” – fragmenty działek nr 55, 57/3 i 57/4 obręb 010 Miasto Gdańsk (grunty Miasta Gdańska), powierzchnia ok. 800 m2, ostatni zabieg w 2024 r.
b) stanowisko przy Jez. Wyspowo - oddz. 177 a (część) i b (część) leśnictwo Wyspowo, ogółem powierzchnia ok. 370 m2, ostatni zabieg w 2024 r.
c) stanowisko Piekiełko – oddz. 277a leśnictwo Kamień, ok. 335 m2,
d) stanowisko Jezioro Zawiat, pas przywodny - oddz. 242n leśnictwo Sopieszyno, ok. 170 m2,
e) stanowisko Kacze Łęgi - 217d leśnictwo Witomino, ok. 50 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.) Wartość części: 18000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działania ochrony czynnej w celu odsłonięcia powierzchni wieńców kamiennych i kurhanów na stanowisku archeologicznym w Leśnie polegające na wykaszaniu nalotów i odrośli drzew i krzewów z wygrabianiem i usuwaniem biomasy na powierzchni łącznie ok. 0,3 ha oraz usunięciu roślinności zielnej w otoczeniu obstawy kamiennej na obwodzie kręgów i wieńców – ręcznego pielenia.
2. Działaniami czynnej ochrony objętych będzie 27 obiektów archeologicznych wg wykazu poniżej:
1. k. I – kurhan z obstawą i stelą
2. k. II – kurhan bez obstawy
3. k. III – kurhan bez obstawy
4. k. IV – kurhan z obstawą
5. k. V – kurhan bez obstawy
6. k. VI – kurhan bez obstawy
7. k. VII – kurhan bez obstawy
8. k. VIII – kurhan bez obstawy
9. k. IX – kurhan z obstawą
10. k. X – kurhan bez obstawy
11. k. XI – kurhan bez obstawy
12. k. XII – kurhan bez obstawy
13. k. XIII – kurhan z obstawą
14. w. 2 – wieniec z obstawą
15. w. 3 – wieniec z obstawą i brukiem
16. w. 8 – wieniec z obstawą
17. w. 1 – wieniec z obstawą i wieńcem koncetrycznym
18. w. 9 – wieniec (kurhan?) z obstawą
19. w. 12 – wieniec (kurhan?) z obstawą
20. k. XIV – kurhan bez obstawy
21. k. XV – kurhan bez obstawy
22. w. 14 – wieniec z obstawą
23. w. 15 – wieniec z obstawą i brukiem
24. w. 4 – wieniec z obstawą
25. w. 5 – wieniec z obstawą i brukiem
26. w. 7 – wieniec z obstawą
27. w. X – wieniec z obstawą (zarośnięty)

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.) Wartość części: 9324,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa zamówienia: Czynna ochrona siedliska przyrodniczego 7230 w Dolinie Kulawy na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działania ochrony czynnej w celu zachowania siedliska torfowiskowego, polegającego na koszeniu roślinności zielnej, nalotów i odrośli drzew i krzewów z wygrabianiem i usuwaniem biomasy (pokosu) na powierzchni łącznie ok. 0,5 ha.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.) Wartość części: 8288,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej, w granicach rezerwatu przyrody ,,Gogolewko”, w celu zachowania torfowiska alkalicznego - chronionego siedliska przyrodniczego 7230. Działania polegają na wykoszeniu trzech powierzchni torfowiska alkalicznego z silną ekspansją trzciny pospolitej oraz jednej powierzchni torfowiska alkalicznego bez trzciny - w tym usunięciu nalotu i odrośli drzew i krzewów, z wyniesieniem/wywiezieniem biomasy (pokosu) i zagospodarowaniem jej we własnym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.) Wartość części: 87216,67 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest ręczne dokaszanie po wypasie owiec półnaturalnej łąki wilgotnej w obrębie projektowanego użytku ekologicznego „Wyspy jeziora Wdzydze” na powierzchni ok. 0,6 ha wraz z wysuszeniem i wyniesieniem biomasy. Prace na leży przeprowadzić na wyspie Sidły. Dokoszenie należy wykonać na wysokości 2-5 cm, w sposób nieniszczący struktury roślin zielnych i gleby.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.) Wartość części: 3988,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACE WYSOKOŚCIOWE Tomasz Bąkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680827305

7.3.3) Ulica: Asnyka

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-10 do 2025-09-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28944,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28944,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wolf Track Jarosław Wrosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881563348

7.3.3) Ulica: Dębowa

7.3.4) Miejscowość: Sławutowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28944,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-29 do 2025-09-15

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9720,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8899,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wolf Track Jarosław Wrosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881563348

7.3.3) Ulica: Dębowa

7.3.4) Miejscowość: Sławutowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8899,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-01 do 2025-06-28

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9234,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8899,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wolf Track Jarosław Wrosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881563348

7.3.3) Ulica: Dębowa

7.3.4) Miejscowość: Sławutowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8899,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2025-09-26

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69120,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACE WYSOKOŚCIOWE Tomasz Bąkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680827305

7.3.3) Ulica: Asnyka

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69120,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-02 do 2025-08-15

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4800,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wolf Track Jarosław Wrosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881563348

7.3.3) Ulica: Dębowa

7.3.4) Miejscowość: Sławutowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-01 do 2025-08-31
2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi