Bieżąca konserwacja dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu zduńskowolskiego

Powiatowy Zarząd Dróg w Zduńskiej Woli

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00276348
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00276348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-12 14:18
Lokalizacja
Zduńska Wola, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82005aff-7b35-4bd5-aa1d-7b12cf12cb44
Identyfikator
8291739411
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ MALARCZYKŁódź, PL · lot 0
600 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00276348 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżąca konserwacja dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu zduńskowolskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Zduńskiej Woli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364073681

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewska 10

1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiatzdunskowolski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pzdzdwola.lo.pl/?cid=13

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_zdwola/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżąca konserwacja dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu zduńskowolskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82005aff-7b35-4bd5-aa1d-7b12cf12cb44

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042476/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Bieżąca konserwacja dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu zduńskowolskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.261.2.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 585365,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa zamówienia: „Bieżąca konserwacja dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu zduńskowolskiego”.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót w zakresie bieżącej konserwacji dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu zduńskowolskiego poprzez wykonywanie robót budowlanych naprawczych i odtworzeniowych na terenie powiatu zduńskowolskiego obejmującym w szczególności swoim zakresem miasto Zduńska Wola, gminę Zduńska Wola, gminę Zapolice oraz gminę i miasto Szadek. Zamówienie obejmuje:
1) remont cząstkowy dróg mieszanką mineralno-asfaltową st. III z frezowaniem w ilości ok. 1700 m2,
2) remont cząstkowy dróg mieszanką mineralno-asfaltową st. III bez obcięcia krawędzi wynosi ok. 2500 m².
Zamawiający każdorazowo wskaże wariant rodzaju robót przy wskazanej lokalizacji.
Ww. wielkości zamówienia to „przewidywana wielkość zamówienia”, który stanowi szacunkowy zakres robót zleconych w toku realizacji zamówienia i może on ulec zmianie.
4. Wykonawca winien posiadać własne laboratorium do badania materiałów używanych do remontu dróg lub mieć dostęp do takiego laboratorium na podstawie umowy lub innego dokumentu na okres realizacji zamówienia.
5. Wykonawca winien zapewnić pełną dyspozycyjność do przystąpienia do realizacji zlecenia w jak najkrótszym czasie – dotyczy to w szczególności interwencyjnego łatania pojedynczych ubytków nawierzchni dróg w przypadku bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zamawiający wyznacza czas przystąpienia do realizacji zlecenia przez wykonawcę (czas reakcji) w przedziale od 48 do 168 godzin.
6. Wymagany minimalny okres gwarancji 12 miesięcy na wykonane roboty – okres gwarancji liczony będzie od protokolarnego odbioru robót.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU).
8. Prawa i obowiązki związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały zawarte we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471459,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 481545,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471459,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ MALARCZYK HUBERTUS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7281508738

7.3.3) Ulica: al. marsz. Józefa Piłsudskiego

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-329

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 600000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane