„Dostawa, zakup wraz montażem, mebli biurowych do budynku Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Gorzowie Wlkp.”

ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W GORZOWIE WLKP.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00276781
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00276781/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-12 18:28
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab78543f-a065-4f72-b3cc-f48300389d8f
Identyfikator
5992930815
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściStoły, kredensy, biurka i biblioteczkiKrzesła

Wykonawcy

1 przyznane

HOOF DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
784 929,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00276781 z dnia 2025-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa, zakup wraz montażem, mebli biurowych do budynku Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Gorzowie Wlkp.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W GORZOWIE WLKP.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080035677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 66-400

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7320736

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zppp-gorzow24.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zppp-gorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab78543f-a065-4f72-b3cc-f48300389d8f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa, zakup wraz montażem, mebli biurowych do budynku Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Gorzowie Wlkp.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab78543f-a065-4f72-b3cc-f48300389d8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276781

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00210485/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Dostawa, zakup wraz montażem, mebli biurowych do budynku Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Gorzowie Wlkp.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00216400

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPP-P.WP.26.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 600000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę, montaż do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, własności fabrycznie nowego – rok produkcji min. 2025, wolnego od wad prawnych i fizycznych, podstawowego wyposażenia meblowego, do budynku Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Gorzowie Wlkp., zlokalizowanego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Teatralnej 23 oraz kompletny montaż wyposażenia wraz z wypoziomowaniem, ustabilizowaniem i właściwym zamocowaniem.
2. Zakres zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż mebli do pomieszczeń biurowych, mebli do gabinetów diagnostycznych, mebli do gabinetów terapeutycznych, mebli metalowych, mebli specjalistycznych –dydaktycznych, mebli na wymiar do pomieszczeń socjalnych.
3. Szczegółowa specyfikacja techniczna opisu przedmiotu zamówienia została określona w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4. Dla jednoznacznej identyfikacji oferowanych mebli należy podać, co najmniej nazwę producenta, a także nazwę mebli.
Zamawiający wymaga również podania faktycznych parametrów mebli, aby Zamawiający mógł być w stanie stwierdzić, czy zaoferowane meble spełniają wymagania specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39112000-0 - Krzesła

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784929,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 784929,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 784929,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hoof Design Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811885289

7.3.3) Ulica: Obornicka 245

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-693

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 784929,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni

2025-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy