Przebudowa drogi powiatowej nr 1392F na odcinku Lubno - Stanowice.
Powiat Gorzowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462179
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 08:33
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4443bbec-2ee6-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5992775852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462179 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1392F na odcinku Lubno - Stanowice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gorzowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967314
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pankiewicza 5-7
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatgorzowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorzowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4443bbec-2ee6-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1392F na odcinku Lubno - Stanowice.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4443bbec-2ee6-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044598/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1392F na odcinku Lubno - Stanowice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375815
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRS.272.17.2024.TCz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1626016,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres inwestycji obejmuje:
- zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej,
- wykonanie z istniejącej nawierzchni podbudowy pod projektowane warstwy bitumiczne w technologii MCE.
- wykonanie nowych warstw bitumicznych,
- wycinkę kolidujących z inwestycją drzew i krzewów,
- zabezpieczenie sieci uzbrojenia terenu,
- usunięcie kolizji z podziemnym i naziemnym uzbrojeniem terenu,
- wykonanie niwelacji terenu do projektowanych rzędnych,
- budowę kanału technologicznego,
- wyprofilowanie, ułożenie mieszanki żwirowo humusowej z obsianiem trawą obszarów nieutwardzonych w pasie drogi powiatowej,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego dla projektowanych elementów.
Celem opracowania jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu ruchu drogowego na odcinku objętym przebudową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Za wysoka cenaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4752039,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7995000 PLN
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |