Modernizacja drogi powiatowej nr 1520K Piwniczna (ul. Szczawnicka) w km 4+840,00 - 5+200,00 w m. Piwniczna

POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00277081
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00277081/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-13 08:44
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8df346d5-f31b-4522-919c-d998da5fa7b2
Identyfikator
7343544080
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

ZBD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANowy Sącz, PL · lot 0
592 101,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00277081 z dnia 2025-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 1520K Piwniczna (ul. Szczawnicka) w km 4+840,00 - 5+200,00 w m. Piwniczna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeremiego Wiśniowieckiego 136

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 18 442 74 14

1.5.8.) Numer faksu: (+48) 18 442 63 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdns.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8df346d5-f31b-4522-919c-d998da5fa7b2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi powiatowej nr 1520K Piwniczna (ul. Szczawnicka) w km 4+840,00 - 5+200,00 w m. Piwniczna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8df346d5-f31b-4522-919c-d998da5fa7b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277081

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058573/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja drogi powiatowej nr 1520K Piwniczna (ul. Szczawnicka) w km 4+840,00 - 5+200,00 w m. Piwniczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00166268

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZAM.261.26.2025.WZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 945587,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja drogi powiatowej nr 1520K Piwniczna (ul. Szczawnicka) w km 4+840,00 - 5+200,00 w m. Piwniczna.
2. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do wykonania modernizacji jezdni, pobocza utwardzonych, zatoki postojowej w km 4+973 - 5+059 oraz poboczy gruntowych (zamówienie podstawowe/gwarantowane) obejmującej następujące roboty:
a. roboty rozbiórkowe (frezowanie nawierzchni),
b. roboty ziemne,
c. wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem,
d. wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 20 cm,
e. wykonanie warstwy podbudowy gr. 7 cm z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, warstwa asfaltowa AC22P,
f. wykonanie warstwy wiążącej gr. 5 cm z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych, warstwa asfaltowa AC16W (KR3),
g. wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych, warstwa asfaltowa AC11S (KR3),
h. wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego z ich powierzchniowym utrwaleniem grysem i emulsją,
i. humusowanie skarp z obsianiem.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
3.1. Plany sytuacyjne,
3.2. Przedmiar robót,
3.3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Miejsce realizacji robót budowlanych: pas drogowy drogi powiatowej nr 1520K Piwniczna (ul. Szczawnicka) w m. Piwniczna, Gmina Piwniczna, Powiat Nowosądecki, Województwo Małopolskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233140-2 - Roboty drogowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 790890,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1071802,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 790890,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZBD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302284647

7.3.3) Ulica: Jagodowa 61

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592101,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa obejmuje realizację zamówienia objętego prawem opcji obejmującego modernizacja zatok postojowych w km 4+840 - 4+919 (strona prawa i lewa) na kwotę: 198.788,84 zł brutto.
Łączna kwota wynagrodzenia w ramach niniejszej umowy (za zakres podstawowy zamówienia i zakres opcjonalny zamówienia) nie może przekroczyć kwoty 790.890,79 zł.
W przypadku skorzystania z prawa opcji termin realizacji zamówienia ulegnie przedłużeniu o 30 dni.
2025-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane