Budowa placu zabaw w Zdziechowicach Drugich ETAP 3

Gmina Zaklików

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00277168
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00277168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-13 09:09
Lokalizacja
Zaklików, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2ffd247-b1e7-461a-8c31-a7891b957723
Identyfikator
8652396324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZaklików, PL · lot 1
56 117,03 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00277168 z dnia 2025-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w Zdziechowicach Drugich ETAP 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15

1.5.2.) Miejscowość: Zaklików

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/203972/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw w Zdziechowicach Drugich ETAP 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2ffd247-b1e7-461a-8c31-a7891b957723

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010439/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Budowa placu zabaw w Zdziechowicach Drugich

1.1.26 Budowa parkingu przy placu zabaw w Zdziechowicach Drugich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00173887

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa placu zabaw w Zdziechowicach Drugich obejmująca:
a) roboty przygotowawcze i pomiarowe – lokalizacja urządzeń i nawierzchni bezpiecznej na terenie działki,
b) roboty ziemne – wykopy pod fundamenty urządzeń, niwelacja terenu pod maty przerostowe
c) montaż urządzeń zabawowych zgodnie z projektem – zestaw zabawowy nr 1, huśtawka wahadłowa, karuzela tarczowa, trampolina, bujak na sprężynie (2 szt.)
d) wykonanie nawierzchni bezpiecznej pod urządzeniami – zgodnie z projektem
Uwaga:
Zamawiający dysponuje matami przerostowymi w ilości 25,0 m2, pozostałymi z poprzedniego etapu realizacji zadania, które zostaną przekazane Wykonawcy. Do obowiązków Wykonawcy należało będzie odbiór materiału z msc. Zaklików, dowóz na teren budowy oraz montaż mat zgodnie z projektem. Pozostała ilość wymaganą w zamówieniu Wykonawca zakupi we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić przedmiotowy fakt w składanej ofercie.
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia obsługi geodezyjnej inwestycji (wytyczenie robót oraz inwentaryzacja powykonawcza).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

4.5.5.) Wartość części: 77000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa parkingu przy placu zabaw w Zdziechowicach Drugich obejmująca:
a) roboty przygotowawcze i pomiarowe
b) wypoziomowanie istniejącego podłoża (korytowanie)
c) zagęszczenie istniejącego podłoża (nasypu)
d) wykonanie warstw podbudowy z kruszywa łamanego
e) montaż krawężników na ławie betonowej z oporem
f) wykonanie nawierzchni parkingu z kostki brukowej betonowej na podsypce piaskowo-cementowej Podbudowy – wykonanie koryta, profilowanie i zagęszczeniem podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
g) roboty wykończeniowe – plantowanie terenu, zagęszczenie nasypów i obsianie skarpy trawą
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kierownictwa robót nad realizowana inwestycja przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub konstrukcyjno – budowlanej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.5.) Wartość części: 72000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56117,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64206,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56117,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminnym Zakładem Komunalnym Sp. z o. o. w Zaklikowie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 865-256-67-72

7.3.4) Miejscowość: Zaklików

7.3.5) Kod pocztowy: 37-470

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56117,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane