„Adaptacja i modernizacja obiektów szkolnych na potrzeby praktycznej nauki zawodu wraz z niezbędnym wyposażeniem i pomocami dydaktycznymi w ZS Nr 2 i ZS Nr 3 we Włoszczowie”

Powiat Włoszczowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00277723
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00277723/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-13 11:14
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f0696f0d-5f26-4dfd-bf30-61226e28a6b2
Identyfikator
6090072293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

2 przyznane

BOGDAN WÓJCIKWarszawa, PL · lot 1
379 992,77 PLN
DANIEL ŁĘCKIKluczewsko, PL · lot 2
134 941,49 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00277723 z dnia 2025-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja i modernizacja obiektów szkolnych na potrzeby praktycznej nauki zawodu wraz z niezbędnym wyposażeniem i pomocami dydaktycznymi w ZS Nr 2 i ZS Nr 3 we Włoszczowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Włoszczowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009403

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiśniowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-wloszczowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiat-wloszczowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wloszczowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Adaptacja i modernizacja obiektów szkolnych na potrzeby praktycznej nauki zawodu wraz z niezbędnym wyposażeniem i pomocami dydaktycznymi w ZS Nr 2 i ZS Nr 3 we Włoszczowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0696f0d-5f26-4dfd-bf30-61226e28a6b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277723

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016458/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Adaptacja i modernizacja obiektów szkolnych na potrzeby praktycznej nauki zawodu w ZS Nr 2 i ZS Nr 3 we Włoszczowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 5.1 „Infrastruktura edukacyjna” Priorytet 5 „Fundusze Europejskie dla rozwoju społecznego” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00212062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Modernizacja nawierzchni placu do nauki podstaw ruchu drogowego, organizacji transportu, budowy i napraw pojazdów przy ZS nr 3 we Włoszczowie
1) branżę konstrukcyjno-budowlaną:
Rozebranie nawierzchni z płyt chodnikowych oraz obrzeży betonowych, roboty ziemne mechaniczne, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni placu z kostki brukowej betonowej (wymagane jest zastosowanie dwóch kolorów kostki: podstawowego - barwa szara oraz czerwonego (w ilości około 15 m2) zgodnie z załączonym rysunkiem nr 2 „Wizualizacja placu manewrowego”), roboty wykończeniowe i porządkowe, wykonanie oznakowania pionowego zgodnie z załącznikiem 1.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.5.) Wartość części: 306551,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Modernizacja pomieszczeń pracowni gastronomicznej oraz analityczno-chemicznej w ZS nr 3 we Włoszczowie
1) branża konstrukcyjno-budowlaną:
- roboty rozbiórkowe (skucie płytek na ścianach, rozebranie ścianek działowych z cegieł na zaprawie cementowo-wapiennej, wykucie z muru ościeżnic stalowych, wykucie gniazd pod nadproża, rozebranie posadzek z płytek ceramicznych rozebranie podłoża z betonu żwirowego),
- roboty remontowe (nadproża, uzupełnienie ścian lub zamurowanie otworów, tynki wewnętrzne, wylewki, posadzki, izolacje),
- roboty wykończeniowe (stolarka wewnętrzna i zewnętrzna – m.in. drzwi, ścianki aluminiowe
z przeszkleniem, gruntowanie podłoży, licowanie ścian, gładzie, malowanie, posadzki z płytek ceramicznych),
2) branża instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych:
- urządzenie placu budowy,
- roboty remontowe instalacji elektrycznych (wymiana instalacji elektrycznej, przystosowanie instalacji pod stanowiska gastronomiczne, w tym m.in. montaż uchwytów pod rury winidurowe, rury widurowe, przewody kabelkowe wciągane do rur, przygotowanie podłoża do zabudowania aparatów, kucie mechaniczne, montaż łączników i gniazd bryzgoszczelnych),
- instalacje i osprzęt światła, siły i sygnalizacji, w tym wykonanie nowego zasilania pracowni ze złącza głównego obiektu.
3) branżę instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych:
- roboty rozbiórkowe,
- roboty ziemne (wykopy pod instalacje wodociągową i kanalizacyjną),
- roboty sanitarne (m.in. montaż umywalek, zlewozmywaków, urządzeń do podgrzewania wody, wykonanie podejść odpływowych z rur i kształtek),
- instalacja wentylacji (przebicie otworów w murach z kamienia twardego, przewody wentylacyjne
z blachy stalowej, przepustnice jednopłaszczyznowe stalowe kołowe, kratki wentylacyjne, tłumiki akustyczne, wentylatory promieniowe, czerpnie lub wyrzutnie ścienne, okapy wentylacyjne stalowe),
- instalacja klimatyzacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

4.5.5.) Wartość części: 342560,14 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Adaptacja pomieszczeń na pracownie praktycznej nauki zawodu w ZS nr 2 we Włoszczowie
1) branża konstrukcyjno-budowlaną:
- roboty wykończeniowe (gruntowanie podłoży, licowanie ścian, gładzie gipsowe, osadzenie kratek wentylacyjnych, malowanie, posadzki z płytek)
2) branża instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych:
- roboty dot. uzupełnienia instalacji elektrycznej (przygotowanie podłoża, dostawa i montaż m.in. opraw oświetleniowych, łączników instalacyjnych, osprzętu, gniazd wtyczkowych, podstaw bezpiecznikowych, grzejników elektrycznych).
3) branża instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych:
- roboty ziemne (wykonanie: przyłącza instalacji zewnętrznej wody, przyłącza i instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej),
- roboty montażowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

4.5.5.) Wartość części: 107338,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu na część I nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie na część I unieważniono.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379992,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379992,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379992,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eko Bud Hurtownia i Usługi Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6570005380

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-234

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379992,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134941,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159981,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134941,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Handlowa „DANIEL” DANIEL ŁĘCKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6562080160

7.3.3) Ulica: Kolonia Pilczyca,

7.3.4) Miejscowość: Kluczewsko

7.3.5) Kod pocztowy: 29-120

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134941,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane