„Budowa chłodni wraz z magazynem środków chemicznych – V postępowanie”

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pniewy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00462253
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00462253/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-20 08:59
Lokalizacja
Pniewy, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-030d7536-31d7-4300-9e24-7e3122e29480
Identyfikator
7870007159
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462253 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chłodni wraz z magazynem środków chemicznych – V postępowanie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pniewy

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Pniewy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630011480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Pniewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-045

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pniewy.poznan.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-030d7536-31d7-4300-9e24-7e3122e29480

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa chłodni wraz z magazynem środków chemicznych – V postępowanie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-030d7536-31d7-4300-9e24-7e3122e29480

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462253

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103557/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 "Budowa chłodni wraz z magazynem oraz zbiornika na ścieki bytowe"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421734

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projektowana budowa chłodni wraz z magazynem o rzędnej posadowienia ±0,00 = 94,20m n.p.m. zlokalizowano w odległości 15,0 m od istniejącej drogi leśnej oraz 34,70m od istniejącego zbiornika wodnego. Projektowany zbiornik na ścieki bytowe o poj. 9,6m3 wraz z separatorem zlokalizowano 9,60m przed projektowanym budynkiem. Przewidziano wycinkę drzew pod planowaną inwestycję oraz rozebranie części ogrodzenia. Projektowany przebieg instalacji pokazano na projekcie zagospodarowania terenu. Wokół projektowanego budynku oraz do istniejącej drogi leśnej przewidziano wykonanie terenów utwardzonych w postaci dróg dojazdowych i chodników z kostki betonowej np. poz-bruk gr. 8,0 cm, na którym wydzielono cztery miejsca postojowe dla samochodów osobowych o wym. 2,50x5,00m oraz miejsce składowania odpadów stałych. Niweleta terenu pozostanie bez zmian, a wody opadowe zostaną rozprowadzone powierzchniowo na terenie własnej działki.
Urządzenia techniczne związane z budynkiem:
▪Zasilanie energetyczne – poprzez instalację energii elektrycznej przewodem YKY 5x10mm2 z istniejącego złącza kablowego zlokalizowanego w istniejącym budynku,
▪Zasilanie w wodę – poprzez instalację wodociągową prowadzoną rurą PE 32mm z istniejącej studni instalacji wodociągowej znajdującej się na działce,
▪Odprowadzenie ścieków bytowych – poprzez projektowaną instalację kanalizacji sanitarnej prowadzoną rurą PCV Ø160 do projektowanego zbiornika na ścieki bytowe o poj. 9,6m3,
▪Kanalizacja deszczowa – wodę opadową należy rozprowadzić powierzchniowo na terenie własnej działki.
Zestawienie powierzchni:
▪Projektowana budowa chłodni wraz z magazynem 166,00 m2
▪Projektowana wiata 44,00 m2
▪Istniejący budynek 19,00 m2
▪Istniejący zbiornik wodny 936,00 m2
▪Projektowane tereny utwardzone (kostka betonowa brukowa) 526,30 m2
▪Teren biologicznie czynny wraz z droga leśną 284608,70 m2

Razem : 286300,00 m2

Ustalona funkcja działki: teren leśny,
Ustalony zakres inwestycji:
Linia zabudowy: odstąpiono od ustalenia.
Parametry dotyczące terenu inwestycji:
Szerokość elewacji frontowej wynosi 15,30m i mieści się w przedziale od 10,0m do 27,0m,


Dostosowano projektowany budynek do warunków zabudowy w pkt. 1.:
- budowa budynku chłodni wraz z magazynem,
- budowa instalacji fotowoltaicznej.
- powierzchnia zabudowy budynków na działce wynosi 185m2 i mieści się w przedziale od 100m2 do 400m2,
- powierzchnia biologicznie czynna pozostaje bez zmian,
- powierzchnia podlegająca przekształceniu: brak.
Budynek zaprojektowano zgodnie z ustaleniami decyzji o warunkach zabudowy.
Szczegóły wykonania zgodnie z projektem technicznym (wykonawczym).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262700-8 - Przebudowa budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający nie otrzymał ofert w postępowaniu.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp stanowiący, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane