ZP/35/24-Modernizacja stacji transformatorowej ST-9
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462288
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-20 09:08
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c32603e-3d23-4b52-8d1c-8d3c599f4b52
- Identyfikator
- 6342346590
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462288 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP/35/24-Modernizacja stacji transformatorowej ST-9
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001415000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Medyków 16
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-752
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gczd.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gczd.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/35/24-Modernizacja stacji transformatorowej ST-92.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c32603e-3d23-4b52-8d1c-8d3c599f4b52
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072503/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.20 Modernizacja stacji transformatorowej ST - 9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422949
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/35/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja stacji transformatorowej ST-9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej oraz w parametrach technicznych. Prace dodatkowe niezbędne do wykonania dla każdego z transformatorów:
Przygotowanie układu celem wyłączenia stacji - sprawdzenie zaniku napięcia uziemienie miejsca pracy.
Odłączenie przewodów fazowych po stronie SN.
Odłączenie przewodu fazowego po stronie NN.
Demontaż starych transformatorów.
Montaż nowych transformatorów olejowych.
Podłączenie przewodów fazowych po stronie SN.
Podłączenie przewodów fazowych po stronie NN.
Prace ślusarskie w komorach transformatora - przygotowanie do zabudowy transformatora 20 kV.
Rozładunek nowych i załadunek starych transformatorów oraz przewóz do miejsca ich zmagazynowania wskazanego przez Zamawiającego.
Montaż szyn aluminiowych prostokątnych pojedynczych odgałęźne, 80x5·mm po stronie NN transformatora.
Montaż szyn aluminiowych prostokątnych pojedynczych odgałęźne, 60x5·mm po stronie SN transformatora.
Ręczne malowanie jednostronne powierzchni pełnych blaszanych lub żeliwnych - szyn aluminiowych.
Montaż szyn odgałęźnych uprzednio zdemontowanych do transportu oraz złączy elastycznych.
Wykonanie niezbędnych pomiarów.
Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31170000-8 - Transformatory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45317200-4 - Instalowanie transformatorów elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |