Opracowanie dokumentacji technicznej wynikającej z koniecznych napraw związanych z wykonanym przeglądem podwodnym dolnego stanowiska zbiornika Tresna w rejonie sztolni energetycznej
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462296
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-20 09:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2852527c-19a0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462296 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji technicznej wynikającej z koniecznych napraw związanych z wykonanym przeglądem podwodnym dolnego stanowiska zbiornika Tresna w rejonie sztolni energetycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krakow@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r19500,Opracowanie-dokumentacji-technicznej-wynikajacej-z-koniecznych-napraw-zwiazanych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji technicznej wynikającej z koniecznych napraw związanych z wykonanym przeglądem podwodnym dolnego stanowiska zbiornika Tresna w rejonie sztolni energetycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2852527c-19a0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.146 Opracowanie dokumentacji technicznej wynikajacej z koniecznych napraw związanych z wykonanym przeglądem podwodnym dolnego stanowiska zbiornika Tresna w rejonie sztolni energetycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.ROZ.2710.52.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej wynikającej z koniecznych napraw związanych z wykonanym przeglądem podwodnym: 3 kanałów upustowych od zasuw roboczych do szykan, betonowego wypadu z kanałów spustów dennych wraz z szykanami i ścianami wypadu, umocnienia dna wykonanych z koszy gabionowych i narzutu kamiennego, w rejonie niecki wypadowej spustów dennych, części podwodnej i dna przelewu powierzchniowego, murów oporowych wypadu przelewu powierzchniowego.
Szczegółowy zakres prac, warunki ich realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają następujące załączniki do SWZ:
• wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ
• opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNEGO RYSZARD GAŁUSZKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531043499
7.3.3) Ulica: KOMOROWSKICH 99
7.3.4) Miejscowość: ŻYWIEC
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
ROBERT SOŁTYSIK - PRACE PROJEKTOWE
BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA „PROTER” KWAK ZBIGNIEW - PRACE PROJEKTOWE
SOLEY SP. Z O. O. - PRACE PODWODNE
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |