Termorenowacja budynku E wraz z wymianą konstrukcji więźby dachowej i zabudową studzienek teletechnicznych

Zagłębiowski Szpital Kliniczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00278669
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00278669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-13 14:27
Lokalizacja
Czeladź, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2bf16036-1bc4-4f0c-b72f-4b670168fc72
Identyfikator
6252247223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty elewacyjneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty przy wznoszeniu rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

EMPERBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁęki 70, PL · lot 0
558 352,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00278669 z dnia 2025-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termorenowacja budynku E wraz z wymianą konstrukcji więźby dachowej i zabudową studzienek teletechnicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zagłębiowski Szpital Kliniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278209300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 40

1.5.2.) Miejscowość: Czeladź

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 731 22 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalzsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/zsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termorenowacja budynku E wraz z wymianą konstrukcji więźby dachowej i zabudową studzienek teletechnicznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bf16036-1bc4-4f0c-b72f-4b670168fc72

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00177488

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZA.381.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412051,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Termorenowacja budynku E wraz z wymianą konstrukcji więźby dachowej i zabudową studzienek teletechnicznych”.
W zakresie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) prace demontażowe
- demontaż istniejący rynien, lejów i rur spustowych, uchwytów
- demontaż istniejącego pokrycia z blachodachówki
- demontaż wszystkich elementów stanowiących drewnianą konstrukcję dachu – około 300m2
- skucie starych kominów wentylacyjnych i spalinowych – 4szt
- skucie żelbetowego zwieńczenia jaskółki
- demontaż istniejącej izolacji termicznej (wełna mineralna) z powierzchni stropu nad parterem
- prace zabezpieczające
b) izolacja termiczna i akustyczna stropu nad parterem
c) wykonanie nowego dachu
d) docieplenie elewacji budynku
e) hydroizolacja i termoizolacja ścian fundamentowych
f) monitoring CCTV
g) instalacja uziemienia budynku
h) Instalacja oświetlenia zewnętrznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 558352,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 558352,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 558352,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMPERBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 385540382

7.3.3) Ulica: Łęki 70

7.3.4) Miejscowość: Łososina Dolna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-314

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 558352,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane