Rozbudowa drogi powiatowej nr 1171L ul. Twardej od km 0+000 do km 0+873,40 w Białej Podlaskiej

GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00278825
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00278825/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-13 15:11
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-930a5dcb-099e-4fe0-b678-57d43f20a1ed
Identyfikator
5372335662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO 'TRE-DROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL · lot 0
6 993 320,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00278825 z dnia 2025-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1171L ul. Twardej od km 0+000 do km 0+873,40 w Białej Podlaskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833416865

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialapodlaska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialapodlaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bialapodlaska.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1171L ul. Twardej od km 0+000 do km 0+873,40 w Białej Podlaskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-930a5dcb-099e-4fe0-b678-57d43f20a1ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278825

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042424/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Rozbudowa drogi powiatowej nr 1171L ul. Twardej od km 0+000 do km 0+873,40 w Białej Podlaskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2025.JW2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 9885661,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest rozbudowa drogi powiatowej nr 1171L
ul. Twardej od skrzyżowania z ul. Daleką do skrzyżowania z ul. Borową w Białej Podlaskiej, obejmującej przebudowę jezdni, dróg dla pieszych, zatok autobusowych wraz z budową drogi dla rowerów, kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, sieci monitoringu przystanków autobusowych oraz przebudową linii energetycznych, sieci teletechnicznej i wodociągu.
2. Przedmiotowa inwestycja zaliczona jest do obiektów liniowych, pod pojęciem których należy rozumieć obiekt budowlany, którego charakterystycznym parametrem jest długość,
w szczególności droga wraz ze zjazdami i obiektami znajdującymi się w jej ciągu.
3. Zakres rzeczowy zamierzenia budowlanego:
• przebudowa geometrii i konstrukcji drogi w dostosowaniu do obowiązujących przepisów (dla dróg klasy L) i w sposób zapewniający bezpieczeństwo ruchu wraz z rozwiązaniami konstrukcyjnymi w zakresie elementów korony drogi;
• przebudowa dróg dla pieszych i budowa dróg dla rowerów;
• budowa zatok autobusowych;
• przebudowa i budowa sieci oświetlenia ulicznego;
• budowa monitoringu przystanków autobusowych;
• budowa i przebudowa zjazdów z drogi na posesje przyległe (w granicach projektowanego pasa drogowego);
• budowa systemu odwodnienia – kanalizacja deszczowa;
• przebudowa kolizji z rozbudowywaną drogą polegające na rozbiórce i przebudowie lub budowie sieci infrastruktury nie drogowej (energetycznej niskiego i średniego napięcia, telekomunikacyjnej, wodociągu);
• usunięcie drzew i krzewów kolidujących z projektowanymi elementami drogowymi i infrastrukturalnymi;
• wprowadzenie oznakowania poziomego i pionowego.
4. Zakres obszarowy zamierzenia budowlanego: Przedmiotowa inwestycja ze względu na swój charakter zlokalizowana będzie w terenie zabudowanym, w istniejących pasach dróg publicznych objętych dokumentacją, na terenie miasta Biała Podlaska, województwo lubelskie.
5. Na czas budowy Wykonawca wykona czasową organizację ruchu.
6. Zadanie będzie realizowane przy udziale środków zewnętrznych pochodzących ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, edycja 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45000000-7 - Roboty budowlane

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6993320,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6993320,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6993320,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO „TRE-DROM” SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5370000294

7.3.3) Ulica: METALOWA 10

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

branża sanitarna - Śledź Zenon. Zakład Instalatorstwa Sanitarnego
branża elektryczna - Zakład Usług Elektro-Instalacyjnych Andrzej Karpiński
branża teletechniczna - Usługi geodezyjno - projektowo - budowlane

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6993320,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane