Dostawa i montaż lamp solarnych do miejscowości położonych na terenie Gminy Chojnice.

Gmina Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00279226
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00279226/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-16 08:37
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16eeac1a-86c3-48e5-ba47-8322e37e6aba
Identyfikator
5551908755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweLatarnieOświetleniowy sprzęt ulicznyUliczne słupy oświetleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

RMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRopczyce, PL · lot 0
541 741,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00279226 z dnia 2025-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż lamp solarnych do miejscowości położonych na terenie Gminy Chojnice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 31 Stycznia 56a

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 397 21 29

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminachojnice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminachojnice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminachojnice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż lamp solarnych do miejscowości położonych na terenie Gminy Chojnice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16eeac1a-86c3-48e5-ba47-8322e37e6aba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00279226

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033917/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa i montaż lamp solarnych do miejscowości położonych na terenie Gminy Chojnice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00221375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 564120,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 140 lamp solarnych LED zasilanych przy pomocy paneli PV wraz ze słupami z fundamentami betonowymi do miejscowości położonych na terenie Gminy Chojnice.
Zakres dostawy stanowiący przedmiot zamówienias oraz specyfikacja lamp wraz z osprzętem.
1. Podstawowe wymagane parametry techniczne lampy – 140 szt.
- źródło światła oprawa LED,
- moc min. 40 W,
- strumień świetlny w przedziale 6400 - 7500 lm,
- temperatura barwy światła w przedziale: 5000K- 6500K,
- czujnik ruchu,
- czas pracy lampy: min. 18 h,
- typ akumulatora/baterii: litowo-żelazowo-fosforanowy,
- pojemność akumulatora – min. 600 Wh,
- sposób włączania: czujnik zmierzchowy,
- moc panelu fotowoltaicznego: min. 160 W,
- możliwość regulacji panelu w poziomie i w pionie,
- odporność na warunki atmosferyczne min. IP65,
- wymaga się by wszystkie lampy solarne były tego samego producenta i były tego samego modelu,
- programator czasu pracy tj. programator umożliwiający ustawienie godzin pracy lampy.

2. Specyfikacja słupów wraz z fundamentem
a) 17 słupów o wysokości 4 metrów,
- okrągły lub wielokątny wykonany ze stali ocynkowanej, zdolny do przenoszenia obciążeń uwzględniających całkowitą wagę systemu oraz powierzchnię paneli fotowoltaicznych i powierzchnię boczną oprawy oświetleniowej pod montaż systemu lampy solarnej.

b) 123 słupy o wysokości 6 metrów,
- okrągły lub wielokątny wykonany ze stali ocynkowanej, zdolny do przenoszenia obciążeń uwzględniających całkowitą wagę systemu oraz powierzchnię paneli fotowoltaicznych i powierzchnię boczną oprawy oświetleniowej pod montaż systemu lampy solarnej.

c) 140 fundamentów do montażu słupa:
- fundament prefabrykowany dedykowany pod zastosowany słup, gwarantujący stabilność lampy, zabezpieczony atestowaną powłoką impregnującą, kotwy z kompletem nakrętek, podkładek i kapturków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527210-1 - Latarnie

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 541741,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 839598,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 541741,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RMS Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8181676247

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 107

7.3.4) Miejscowość: Ropczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 39-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 541741,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy