„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Szystowice – działka nr ewid.: 2/2”
Gmina Grabowiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462356
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462356/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 09:22
- Lokalizacja
- Grabowiec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9b0934c-2172-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9222942983
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462356 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Szystowice – działka nr ewid.: 2/2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grabowiec
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Grabowiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Grabowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-425
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 651 24 72
1.5.8.) Numer faksu: 84 651 24 72
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grabowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grabowiec.pl/gmina/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://grabowiec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Szystowice – działka nr ewid.: 2/2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9b0934c-2172-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462356
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047114/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa – modernizacja drogi gminnej (wewnętrznej) w miejscowości Szystowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349430
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/9/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa – modernizacja drogi gminnej (wewnętrznej) w miejscowości Szystowice”.
4.2.Zakres robót obejmuje w szczególności:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Szystowice zlokalizowanej na działce o Nr 2/2, obręb Szystowice na odcinku 199m. Droga jednojezdniowa o szerokości 3,5.
Projektuje się przebudowę istniejącej jezdni i wykonanie poboczy gruntowych. Konstrukcja nawierzchni jezdni
bitumiczna. Niweleta jezdni maksymalnie nawiązuje do istniejącego terenu. Na potrzeby projektu wykonano pomiary
własne w układzie wysokościowym PL-EVRF2007-NH.
Podstawowe parametry projektowanej drogi (zgodnie z WR-D-22-2-01):
– droga o przekroju 1/1;
– szerokość pasa ruchu poza mijanką 3,5m;
– pobocza gruntowe szerokości 0,5m;
– kategoria ruchu KR-1 (115kN/oś);
– klasa drogi – D;
– prędkość projektowa 30km/h;
– pojazd miarodajny – pojazd osobowy;
– prognozowany ruch – SDRR<200 poj./24h
Z uwagi na istniejący i prognozowany ruch oraz dopuszczalną prędkość na drodze, ograniczoną znakiem D-42,
zastosowano przekrój dwukierunkowy 1/1 Przyjęte standardowe parametry jezdni i poboczy są zgodne z wytycznymi
projektowymi WR-D-22-2 Pkt. 6 i rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie
przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych.
Przekroje konstrukcyjne.
Jezdnia
– warstwa ścieralna z beton asfaltowy AC 11S – gr. 4cm,
– warstwa wiążąca z beton asfaltowy AC 16W – gr. 5cm,
– kruszywo stabilizowane mechanicznie 0/31,5 mm– gr. 12cm,
– grunt stabilizowany cementem Rm=2,5MPa – gr. 30cm,
Pobocza
Pobocza szerokości 0,75m gruntowe obsiane trawą.
4.3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w:
1)załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się następujące dokumenty:
− Projekt budowlany,
− Szczegółowe specyfikacje techniczne
− Przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229078,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 300352,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229078,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 922-22-95-093
7.3.3) Ulica: Peowiaków
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219982,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |