Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Dębe Wielkie - Przebudowa drogi gminnej nr 220219W w miejscowości Ruda z włączeniem w miejscowości Teresław w gminie Dębe Wielkie

Gmina Dębe Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00279554
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00279554/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-16 10:10
Lokalizacja
Dębe Wielkie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84e08dbd-d843-4f5e-8db7-985278958657
Identyfikator
8222146636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA RYŚMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
393 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00279554 z dnia 2025-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Dębe Wielkie - Przebudowa drogi gminnej nr 220219W w miejscowości Ruda z włączeniem w miejscowości Teresław w gminie Dębe Wielkie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębe Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strażacka 3

1.5.2.) Miejscowość: Dębe Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-311

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 25 756 47 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@debewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debewielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84e08dbd-d843-4f5e-8db7-985278958657

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Dębe Wielkie - Przebudowa drogi gminnej nr 220219W w miejscowości Ruda z włączeniem w miejscowości Teresław w gminie Dębe Wielkie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84e08dbd-d843-4f5e-8db7-985278958657

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00279554

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042681/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Dębe Wielkie - Przebudowa drogi gminnej nr 220219W w miejscowości Ruda z włączeniem w miejscowości Teresław w gminie Dębe Wielkie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00175087

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty drogowe na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Dębe Wielkie - Przebudowa drogi gminnej nr 220219W w miejscowości Ruda z włączeniem w miejscowości Teresław w gminie Dębe Wielkie”.
4.2. W zakresie tego zadania planowane jest wykonanie na długości 630 m uzupełnienia kruszywem łamanym nawierzchni drogi oraz następnie wykonanie jezdni o następujących parametrach:
- warstwa ścieralna beton asfaltowy AC11S – 4cm
- warstwa wiążąca beton asfaltowy AC16W – 5cm
Dodatkowo planowane jest wykonanie poboczy drogi z kruszyw łamanych, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 10cm.
Poniżej charakterystyka robót drogowych do wykonania będących przedmiotem zamówienia:
Roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym: 0,630km
Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o pojemności łyżki 0,40m3 w gruncie kategorii III-IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość 1km (w tym odmulenie rowu): 182,7 m3;
Nakłady uzupełniające do tablic za każdy dalszy rozpoczęty 1km odległości transportu ponad 1km samochodami samowyładowczymi gruntu kat. I-IV po drogach o nawierzchni utwardzonej - krotność 5: 182,7 m3;
Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 8cm: 3 299,4 m2;
Skropienie nawierzchni asfaltem: 3 236,4 m2;
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych (warstwa wiążąca), grubość warstwy po zagęszczeniu 5cm: 3 236,4 m2;
Skropienie nawierzchni asfaltem: 3 186 m2;
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych standard II - warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 4cm: 3 186 m2;
Ławy fundamentowe żwirowe przepustu: 1,12 m3;
Ścianki czołowe przepustów dla rur o średnicy 40cm: 2 ścianki;
Rury o średnicy 40cm przepustów: 14 m;
Pobocza z kruszyw łamanych, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 10cm: 945 m2;
Inwentaryzacja powykonawcza: 1 szt.
Słupki z rur stalowych do pionowych znaków drogowych: 11 szt.
Pionowe znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne o powierzchni ponad 0,3m2: 16 szt.
Pionowe znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne o powierzchni do 0,3m2: 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 11

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435369,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221849850

7.3.3) Ulica: ul. Zachodnia 30b/6

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane