Świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00280133
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00280133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-16 12:20
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea89473c-07a8-4b1e-8d66-9e9c75bda64e
Identyfikator
5291238558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i powiązane

Wykonawcy

2 przyznane

PRINT FLOW SOLUTIONS M. SIANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
111 930 PLN
PRINT FLOW SOLUTIONS M. SIANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 1
375 881,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00280133 z dnia 2025-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: W. Bartniaka 21/23

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 77 09 202

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.sobania@grodzisk.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://grodzisk.sr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea89473c-07a8-4b1e-8d66-9e9c75bda64e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea89473c-07a8-4b1e-8d66-9e9c75bda64e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00280133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00116877/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00192392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/SR/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 514450,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis poszczególnych części zawiera OPZ, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
1) Część nr 1 – świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów w budynku przy ul. Kościuszki 14, 05-825 Grodzisk Mazowiecki;
2) Część nr 2 – świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów w budynku przy ul. Bartniaka 21/23, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.
3. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
• 79800000-2 Usługi drukowania i powiązane
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na części zamówienia wskazane w ust. 2. Wykonawca może złożyć - według własnego wyboru – ofertę na wszystkie lub na wybrane części zamówienia publicznego.
5. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu wykonawcy.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 PZP.
8. Przedmiotowe środki dowodowe:
1) W zakresie Części 1 Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą:
a) certyfikat potwierdzający, iż wykonawca wdrożył system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001:2023 lub równoważną. Wymagany certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo informacji musi być wydany przez jednostkę certyfikującą akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) lub równoważna jednostkę akredytującą uznawana w ramach systemu EA MLA;
b) wykaz składany razem z ofertą parametrów użyczanych urządzeń – Załącznik 2.1. do oferty.
c)aktualna autoryzacja serwisowa producenta urządzeń użyczonych Zamawiającemu w ramach realizacji zamówienia (tj. takich, których właścicielem nie jest Zamawiający), wystawiona przez producenta urządzeń, potwierdzająca, że Wykonawca posiada odpowiednie zaplecze techniczne, przeszkolony personel oraz uprawnienia do wykonywania obsługi serwisowej użyczonego sprzętu
2) W zakresie Części 2 Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą certyfikat lub sprawozdanie z badań prowadzonych przez jednostkę certyfikującą potwierdzające, iż:
a) certyfikat potwierdzający, iż wykonawca wdrożył system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001:2023 lub równoważną. Wymagany certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo informacji musi być wydany przez jednostkę certyfikującą akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) lub równoważna jednostkę akredytującą uznawana w ramach systemu EA MLA;
b) Wykaz składany razem z ofertą parametrów użyczanych urządzeń – Załącznik 3.1 do oferty.
c) wykaz składany razem z ofertą Zestawienie cen jednostkowych – Załącznik nr 3.2 do oferty
d) wykaz składany razem z ofertą Specyfikacja oferowanych materiałów eksploatacyjnych – Załącznik nr 3.3. do oferty
e) aktualna autoryzacja serwisowa producenta urządzeń użyczonych Zamawiającemu w ramach realizacji zamówienia (tj. takich, których właścicielem nie jest Zamawiający), wystawiona przez producenta urządzeń, potwierdzająca, że Wykonawca posiada odpowiednie zaplecze techniczne, przeszkolony personel oraz uprawnienia do wykonywania obsługi serwisowej użyczonego sprzętu”

3) Zamawiający akceptuje odpowiednie przedmiotowe środki dowodowe, inne niż te, o których mowa w pkt 1 lit. a) oraz w pkt 2 lit. a), w szczególności dokumentację techniczną producenta, w przypadku gdy dany Wykonawca nie ma ani dostępu do certyfikatów, ani możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu Wykonawcy, oraz pod warunkiem że dany Wykonawca udowodni, że wykonywane przez niego usługi spełniają wymagania, cechy lub kryteria określone w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriów oceny ofert, lub wymagania związane z realizacją zamówienia.
4) Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.) Wartość części: 118027,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis poszczególnych części zawiera OPZ, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
1) Część nr 1 – świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów w budynku przy ul. Kościuszki 14, 05-825 Grodzisk Mazowiecki;
2) Część nr 2 – świadczenie usług realizacji wydruku dokumentów w budynku przy ul. Bartniaka 21/23, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.
3. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
• 79800000-2 Usługi drukowania i powiązane
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na części zamówienia wskazane w ust. 2. Wykonawca może złożyć - według własnego wyboru – ofertę na wszystkie lub na wybrane części zamówienia publicznego.
5. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu wykonawcy.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 PZP.
8. Przedmiotowe środki dowodowe:
1) W zakresie Części 1 Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą:
a) certyfikat potwierdzający, iż wykonawca wdrożył system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001:2023 lub równoważną. Wymagany certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo informacji musi być wydany przez jednostkę certyfikującą akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) lub równoważna jednostkę akredytującą uznawana w ramach systemu EA MLA;
b) wykaz składany razem z ofertą parametrów użyczanych urządzeń – Załącznik 2.1. do oferty.
c)aktualna autoryzacja serwisowa producenta urządzeń użyczonych Zamawiającemu w ramach realizacji zamówienia (tj. takich, których właścicielem nie jest Zamawiający), wystawiona przez producenta urządzeń, potwierdzająca, że Wykonawca posiada odpowiednie zaplecze techniczne, przeszkolony personel oraz uprawnienia do wykonywania obsługi serwisowej użyczonego sprzętu
2) W zakresie Części 2 Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą certyfikat lub sprawozdanie z badań prowadzonych przez jednostkę certyfikującą potwierdzające, iż:
a) certyfikat potwierdzający, iż wykonawca wdrożył system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001:2023 lub równoważną. Wymagany certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo informacji musi być wydany przez jednostkę certyfikującą akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) lub równoważna jednostkę akredytującą uznawana w ramach systemu EA MLA;
b) Wykaz składany razem z ofertą parametrów użyczanych urządzeń – Załącznik 3.1 do oferty.
c) wykaz składany razem z ofertą Zestawienie cen jednostkowych – Załącznik nr 3.2 do oferty
d) wykaz składany razem z ofertą Specyfikacja oferowanych materiałów eksploatacyjnych – Załącznik nr 3.3. do oferty
e) aktualna autoryzacja serwisowa producenta urządzeń użyczonych Zamawiającemu w ramach realizacji zamówienia (tj. takich, których właścicielem nie jest Zamawiający), wystawiona przez producenta urządzeń, potwierdzająca, że Wykonawca posiada odpowiednie zaplecze techniczne, przeszkolony personel oraz uprawnienia do wykonywania obsługi serwisowej użyczonego sprzętu”

3) Zamawiający akceptuje odpowiednie przedmiotowe środki dowodowe, inne niż te, o których mowa w pkt 1 lit. a) oraz w pkt 2 lit. a), w szczególności dokumentację techniczną producenta, w przypadku gdy dany Wykonawca nie ma ani dostępu do certyfikatów, ani możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu Wykonawcy, oraz pod warunkiem że dany Wykonawca udowodni, że wykonywane przez niego usługi spełniają wymagania, cechy lub kryteria określone w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriów oceny ofert, lub wymagania związane z realizacją zamówienia.
4) Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.) Wartość części: 396423,19 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111930,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 111930,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111930,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Print Flow Solutions M. Sianos sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010800390

7.3.3) Ulica: pl. Konstytucji 5 lok. 19

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-657

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111930,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-02-10 do 2028-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375881,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375881,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375881,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Print Flow Solutions M. Sianos sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010800390

7.3.3) Ulica: pl. Konstytucji 5 lok. 19

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-657

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375881,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2025-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi