Wykonanie prac budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Przedszkola nr 5 w Lipowcu”

Miasto Ustroń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00462462
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00462462/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-20 09:47
Lokalizacja
Ustroń, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a6d95ee-350f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
5482407434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotySpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

INSTAL CYMOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKiczyce, PL · lot 0
489 045,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462462 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Przedszkola nr 5 w Lipowcu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ustroń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Ustroń

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-450

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338579300

1.5.8.) Numer faksu: +48338579330

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ustron.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustron.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a6d95ee-350f-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Przedszkola nr 5 w Lipowcu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a6d95ee-350f-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462462

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048093/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja Przedszkola nr 5 w Lipowcu – modernizacja dachu na zabytkowym przedszkolu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 320688,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji dachu budynku Przedszkola nr 5 w Ustroniu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Przedszkola nr 5 w Lipowcu”, na działkach nr 1545, 947/2, 947/1, 944/1, obręb Lipowiec.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) rozebranie instalacji odgromowej;
b) rozebranie pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi;
c) remont kominów na poddaszu i ponad dachem;
d) częściową wymianę krokwi wraz z wzmocnieniem konstrukcji dachu;
e) wykonanie dodatkowych jętek podwójnych;
f) naprawę końców krokwi na okapach;
g) wymianę deskowania połaci dachu;
h) impregnację więźby dachowej;
i) ułożenie folii wstępnego krycia;
j) wykonanie pokrycia dachu wraz z obróbkami blacharskimi i odwodnieniem dachu;
k) montaż instalacji odgromowej;
l) remont gzymsu wieńczącego.
Prace modernizacyjne dachu będą prowadzone na czynnym obiekcie, w związku z powyższym należy przewidzieć bezpieczne dojście do przedszkola, do piwnicy budynku oraz dwa niezależne wejścia do lokali mieszkalnych z zewnątrz.
Wszelkie prace należy uzgadniać na bieżąco z Zamawiającym oraz Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego. Inwestor przed złożeniem oferty zaleca szczegółowe zapoznanie się z zakresem i charakterem robót.
Po zakończeniu robót należy sporządzić dokumentację powykonawczą zatwierdzoną przez Inspektora Nadzoru i Zamawiającego.
Wykonawca jest zobowiązany do dokonania wszelkich zgłoszeń o rozpoczęciu i zakończeniu robót budowlanych wymaganych przepisami prawa w ramach realizowanej inwestycji.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489045,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489045,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489045,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTAL Cymorek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5482131647

7.3.3) Ulica: ul. Pierściecka 73

7.3.4) Miejscowość: Kiczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 43-430

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489045,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane