Budowa drogi gminnej publicznej będącej kontynuacją drogi nr 102464R w msc. Nowosielec, w km 1+137,00 do km 1+682,00 oraz w km 2+827,29 do km 4+288,29.

Gmina Nisko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00280941
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00280941/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-16 15:09
Lokalizacja
Nisko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efe85170-2f4a-4c65-8a88-63fecbc340f8
Identyfikator
6020017509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyUsuwanie powłoki glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychWznoszenie barier drogowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUsługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznejUsługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO MOLTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłogów Małopolski, PL · lot 0
6 817 195,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00280941 z dnia 2025-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej publicznej będącej kontynuacją drogi nr 102464R w msc. Nowosielec, w km 1+137,00 do km 1+682,00 oraz w km 2+827,29 do km 4+288,29.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nisko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 14

1.5.2.) Miejscowość: Nisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nisko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-efe85170-2f4a-4c65-8a88-63fecbc340f8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej publicznej będącej kontynuacją drogi nr 102464R w msc. Nowosielec, w km 1+137,00 do km 1+682,00 oraz w km 2+827,29 do km 4+288,29.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efe85170-2f4a-4c65-8a88-63fecbc340f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00280941

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00159619

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający informuje, iż zamówienie będzie realizowane przy współfinansowaniu ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art.310 ustawy Pzp jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: Budowa drogi gminnej publicznej będącej kontynuacją drogi nr 102464R w msc. Nowosielec, w km 1+137,00 do km 1+682,00 oraz w km 2+827,29 do km 4+288,29.”
2. Na przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust.1 składa się:
cz.1 (Odcinek drogi o długości 545m, oznaczony w dokumentacji cz.1 jako odcinek 2KDD w km 0+000 do 0+545).
Etap 1 obejmuje wykonanie na w/w odcinku drogi 2KDD następujących robót:
- roboty przygotowawcze i ziemne
- podbudowa
- chodnik
- odwodnienie
- przepusty pod koroną drogi
- kanał technologiczny
- nawierzchnia jezdni (do warstwy wiążącej włącznie)
oraz Budowa drogi gminnej publicznej w km 2+827,29 do km 4+288,29 cz.1 (Odcinek drogi o długości 1461m, oznaczony w dokumentacji cz.1 jako odcinek 3KDD w km 0+000 do 0+498 oraz w dokumentacji cz.2 jako odcinek 3KDD w km 0+498 do 1+461).
Etap 1 obejmuje wykonanie na w/w odcinku drogi 3KDD następujących robót:
- roboty przygotowawcze i ziemne
Zakres zamówienia nie obejmuje budowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej.
Płatność za zrealizowany Etap 1 nastąpi w 2025r.
2) Etap 2:
Budowa drogi gminnej publicznej w km 2+827,29 do km 4+288,29 cz.1 (Odcinek drogi o długości 1461m, oznaczony w dokumentacji cz.1 jako odcinek 3KDD w km 0+000 do 0+498 oraz w dokumentacji cz.2 jako odcinek 3KDD w km 0+498 do 1+461)
Etap 2 obejmuje wykonanie na w/w odcinku drogi 3KDD następujących robót:
- podbudowa
- chodnik
- odwodnienie
- przepusty pod koroną drogi
- kanał technologiczny
Zakres zamówienia nie obejmuje budowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej.
Płatność za zrealizowany Etap 2 nastąpi nie wcześniej niż w 2026r.
3) Etap 3:
Budowa drogi gminnej publicznej w km 1+137,00 do km 1+682,00 cz.1 (Odcinek drogi o długości 545m, oznaczony w dokumentacji cz.1 jako odcinek 2KDD w km 0+000 do 0+545)
Etap 3 obejmuje wykonanie na w/w odcinku drogi 2KDD następujących robót:
- nawierzchnia jezdni (warstwa ścieralna i pobocza)
- oznakowanie
- roboty wykończeniowe
- oświetlenie
- przejście dla pieszych
oraz Budowa drogi gminnej publicznej w km 2+827,29 do km 4+288,29 cz.1 (Odcinek drogi o długości 1461m, oznaczony w dokumentacji cz.1 jako odcinek 3KDD w km 0+000 do 0+498 oraz w dokumentacji cz.2 jako odcinek 3KDD w km 0+498 do 1+461)
Etap 3 obejmuje wykonanie na w/w odcinku drogi 3KDD następujących robót:
- nawierzchnia jezdni (warstwa ścieralna i pobocza)
- oznakowanie
- roboty wykończeniowe
- oświetlenie
- przejście dla pieszych
Zakres zamówienia nie obejmuje budowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej.
Płatność za zrealizowany Etap 3 nastąpi nie wcześniej niż w 2027r.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi Załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej

51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6817195,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7896486,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6817195,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO "MOLTER" SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008032442

7.3.3) Ulica: Rzeszowska 101

7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 36-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty branży elektrycznej, teletechnicznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6817195,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane