Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz

GMINA IZBICKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00281080
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00281080/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-16 16:54
Lokalizacja
Izbicko, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-522f894d-9063-402c-986e-2f5e48accb5a
Identyfikator
7561877997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

VIANKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawadzkie, PL · lot 0
243 318,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00281080 z dnia 2025-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IZBICKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413219

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Śląskich 12

1.5.2.) Miejscowość: Izbicko

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-180

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774617221

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@izbicko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.izbicko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-522f894d-9063-402c-986e-2f5e48accb5a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-522f894d-9063-402c-986e-2f5e48accb5a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281080

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00009526/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont nawierzchni drogiw m.Borycz ul. Wojska Polskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00169676

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 480970,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn.: Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska
Polskiego w m. Borycz.
Roboty budowlane swym zakresem obejmują :
 drogę gminną nr 105149 O - ul. Wojska Polskiego w m. Borycz (dz. nr : 491, obręb 0006 Borycz) ,
stanowiącą dojazd do posesji nr 47 i 49 oraz do gruntów rolnych i leśnych , o długości 500,00 m.
Początek przeznaczonego do przebudowy odcinka drogi gminnej – km 0+000 - umiejscowiony jest w jej
ciągu na granicy istniejącej nawierzchni bitumicznej , a przewidziany do przebudowy odcinek drogi kończy
się w km 0+500 jej ciągu za zjazdem na drogą dojazdową do posesji nr 49 .
W zakres robót wchodzi :
 Przebudowa konstrukcji drogi gminnej , o nawierzchni bitumicznej (smołobeton) .
 Utwardzenie poboczy tłuczniem kamiennym .
 Renowacja i odmulenie rowów przydrożnych .
W przedmiotowym zakresie planowanych robót znajdują się następujące, istniejące elementy
3
zagospodarowania terenu mogące stwarzać zagrożenia :
 użytkowane drogi – roboty prowadzone pod ruchem wykonywane będą przy zastosowaniu
specjalnie opracowanego sposobu zabezpieczenia i oznakowania prowadzonych robót ,
 naziemna linia energetyczna niskiego napięcia,
 sieć wodociągowa
Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ (dokumentacja projektowa, przedmiar,
STWiOR)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243318,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 682650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243318,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vianko Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561987119

7.3.3) Ulica: ul. Waryńskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Zawadzkie

7.3.5) Kod pocztowy: 47-120

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243318,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane