2025_2026_Sukces. dost. transportem Wykon. olejów silnik., przekład., hydraulicznych, smarów i płynów eksploatacyjnych oraz kosmetyków samochodowych dla potrzeb Stacji Paliw PGK w Płońsku Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PŁOŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00281211
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00281211/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-17 07:40
Lokalizacja
Płońsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97c9a5d7-148d-48a1-961a-003569cbae7a
Identyfikator
5670004126
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje silnikowePłyny do celów hydraulicznychOleje smarowe wewnętrznePłyny hamulcowePłyny hydrauliczneSmaryPłyny chłodniczeŚrodki usuwające oblodzeniaPreparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniachSamochodowe środki czyszcząceOleje do użytku w układach hydraulicznych i do innych celówDodatki chemiczne

Wykonawcy

1 przyznane

WOJAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
186 997,9 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00281211 z dnia 2025-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
2025_2026_Sukces. dost. transportem Wykon. olejów silnik., przekład., hydraulicznych, smarów i płynów eksploatacyjnych oraz kosmetyków samochodowych dla potrzeb Stacji Paliw PGK w Płońsku Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PŁOŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130314574

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: A. Mickiewicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Płońsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 236624278

1.5.8.) Numer faksu: BRAK

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgk@pgk.plonsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgk.plonsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pgkplonsk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

2025_2026_Sukces. dost. transportem Wykon. olejów silnik., przekład., hydraulicznych, smarów i płynów eksploatacyjnych oraz kosmetyków samochodowych dla potrzeb Stacji Paliw PGK w Płońsku Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97c9a5d7-148d-48a1-961a-003569cbae7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00237783

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/TP/OS/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186295,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Olej silnikowy 5W/40 5 l, szt. 4,
2. Olej silnikowy 10W/40 diesel 5 l, szt. 70,
3. Olej silnikowy 10W/40 diesel 20 l, szt. 8,
4. Olej silnikowy 10W/40 4 l, szt. 50,
5. Olej silnikowy 10W/40 20 l, szt. 6,
6. Olej silnikowy 5W/30 Diesel 5 l, szt. 40,
7. Olej silnikowy 5W/30 Diesel 20 l, szt. 4,
8. Olej silnikowy 1 l, szt. 20,
9. Olej silnikowy 15W/40 5 l, szt. 100,
10. Olej silnikowy 15W/40 20 l, szt. 5,
11. Olej silnikowy 15W/40 20 l, szt. 6,
12. Olej silnikowy 15W/40 4 l, szt. 80,
13. Olej silnikowy 5W/30 Diesel 5 l, szt. 60,
14. Olej silnikowy 5W/30 Diesel 20 l, szt. 8,
15. Olej silnikowy 5W/50 1 l, szt. 6,
16. Olej silnikowy 10W/40 XHP ESP 20 l, szt. 10,
17. Olej silnikowy 10W/40 benzyna /diesel 1 l, szt. 100,
18. Olej silnikowy 15W/40 5 l, szt. 20,
19. Olej do silników dwusuwowych 1 l, szt. 40,
20. Olej do silników dwusuwowych 0,1 l, szt. 150,
21. Olej przekładniowy 85W/90 20 l, szt. 2,
22. Olej przekładniowy 75W/80 20 l, szt. 2,
23. Olej do skrzyni biegów ATF 1 l, szt. 100,
24. Olej hydrauliczno - przekładniowy 10W/30 5 l, szt. 20,
25. Olej uniwersalny 10W/30 20 l, szt. 5,
26. Wodny roztwór mocznika 5 l, szt. 10,
27. Wodny roztwór mocznika 18 l, szt. 40,
28. Olej przekładniowy 80W/90 5 l, szt. 40,
29. Olej przekładniowy 80W/90 20 l, szt. 1,
30. Olej przekładniowy HD320 20 l, szt. 15,
31. Olej hydrauliczny S2VX46 20 l, szt. 20,
32. Olej hydrauliczny HL-46 5 l, szt. 80,
33. Olej hydrauliczny HL-46 20 l, szt. 40,
34. Olej hydrauliczny HV-32 20 l, szt. 80,
35. Olej hydrauliczny HLP-32 208 l, szt. 2,
36. Olej hydrauliczny HLP-46 208 l, szt. 2,
37. Olej hydrauliczny HV-46 20 l, szt. 30,
38. Płyn hamulcowy DOT-4 0,5 l, szt. 70,
39. Olej hydrauliczno – przekładniowy S4 ATF HDX 20 l, szt. 1,
40. Płyn niezamarzający 5 l, szt. 200,
41. Płyn niezamarzający 5 l, szt. 20,
42. Olej silnikowy 20 l, szt. 15,
43. Olej silnikowy 5 l, szt. 120,
44. Olej silnikowy 1 l, szt. 30,
45. Smar litowy ŁT43 9 kg, szt. 20,
46. Smar litowy ŁT 43 0,8 kg, szt. 60,
47. Smar XHP 222 0,4 kg, szt. 24,
48. Smar S3V220 0,4 kg, szt. 100,
49. Smar grafitowy 0,8 kg - 0,85 kg, szt. 50,
50. Smar do łożysk 0,4 kg, szt. 120,
51. Smar plastyczny 0,4 kg, szt. 24,
52. Smar do centralnego smarowania 4,5 kg, szt. 30,
53. Uszlachetniacz do oleju napędowego 1 l, szt. 40,
54. Środek przyspieszający rozruch w silnikach Diesla oraz benzynowych 200 ml, szt. 5,
55. Odmrażacz do szyb 0,5 l, szt. 120,
56. Odmrażacz do zamków 50 ml, szt. 20,
57. Płyn do spryskiwaczy letni 5 l, szt., 200,
58. Płyn do spryskiwaczy zimowy -220C 5 l, szt. 450,
59. Płyn do chłodnic ekologiczny 5 l, szt. 140,
60. Zawieszka samochodowa zapachowa (różne zapachy) 1 szt., szt. 500,
61. Środek do czyszczenia wnętrz samochodowych, desek rozdzielczych w sprayu 750 ml, szt. 350,
62. Skrobaczka do szyb z rączką 1 szt., szt. 10,
63. Koncentrat do chłodnicy 20 l, szt. 2,
64. Koncentrat do chłodnicy 1 l, szt. 50,
65. Olej sprężarkowy VDL-46 5 l, szt. 2,
66. Olej silnikowy 15W/40 1 l, szt. 20.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09211100-2 - Oleje silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09211610-0 - Płyny do celów hydraulicznych

09211620-3 - Oleje smarowe wewnętrzne

09211650-2 - Płyny hamulcowe

24951300-8 - Płyny hydrauliczne

24951100-6 - Smary

24961000-8 - Płyny chłodnicze

24951310-1 - Środki usuwające oblodzenia

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

39831500-1 - Samochodowe środki czyszczące

09211600-7 - Oleje do użytku w układach hydraulicznych i do innych celów

4.5.5.) Wartość części: 169195,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% i wysokiej czystości, stosowany do selektywnej redukcji tlenków azotu w wysokoprężnych silnikach Diesla wyposażonych w system SCR (selektywnej redukcji katalitycznej).
1) Oferowany płyn musi być produktem oryginalnym, tzn. powinien być produkowany przez producenta będącego właścicielem receptury oraz symboli, nazw i znaków towarowych stosowanych do ich oznaczenia.
2) Oferowany płyn musi być produktem najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatami zgodnymi z normami ISO 22241-1/-2/-3, który w pełni odpowiada na aktualne normy emisji spalin (Euro V oraz Euro VI).
3) Dostawy płynu odbywać się będą transportem własnym na koszt i ryzyko Wykonawcy do Stacji Paliw Zamawiającego mieszczącej się w Płońsku, przy ul. Mickiewicza 4.
4) Łaczna ilość zamówienia 15000 l. Jednorazową dostawę określa się na 2000 - 3000 litrów.
5) Stacja Paliw wyposażona jest w kontenerową stację AdBlue 3000 l z legalizacją MID.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24957000-7 - Dodatki chemiczne

4.5.5.) Wartość części: 17100 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186997,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186997,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186997,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOJAM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222343182

7.3.3) Ulica: Mireckiego 13A lok. 7M

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186997,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-01 do 2026-07-01

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

2025-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy