Nasza gmina - Nasze Cyberbezpieczeństwo
GMINA KRAPKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00281359
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00281359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-06-17 08:31
- Lokalizacja
- Krapkowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67f5d307-2b47-43e6-84ec-7f9b693d2d4b
- Identyfikator
- 1990012987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00281359 z dnia 2025-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Nasza gmina - Nasze Cyberbezpieczeństwo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAPKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413099
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17
1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 44 66 837
1.5.8.) Numer faksu: 77 44 66 888
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: f.bielec@krapkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.krapkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67f5d307-2b47-43e6-84ec-7f9b693d2d4b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nasza gmina - Nasze Cyberbezpieczeństwo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67f5d307-2b47-43e6-84ec-7f9b693d2d4b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046218/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Nasza Gmina - Nasze Cyberbezpieczeństwo realizowane w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027(FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 - wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w ramach projektu: ,,Cyberbezpieczny Samorząd"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00250257
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania.
L.P szt
1. SERWER TYP I 2
2. SERWER TYP II 1
3. ACCESS POINT 7
4. PRZEŁACZNIK TYP I 1
5. PRZEŁACZNIK TYP II 1
6. PRZEŁACZNIK TYP III 1
7. PRZEŁACZNIK TYP IV 3
8. PRZEŁACZNIK TYP V 2
9. FIREWALL SPRZĘTOWY 1
10. NAS TYP I 1
11. DYSKI DO NAS TYP I 12
12. NAS TYP II 1
13.OPROGRAMOWANIE DO ARCHIWIZACJI LOGÓW - URZĄD 1
14.OPROGRAMOWANIE DO ARCHIWIZACJI LOGÓW - OPS 1
15.OPROGRAMOWANIE DO TWORZENIA KOPII ZAPASOWYCH NA POTRZEBY URZĘDU 1
16. OPROGRAMOWANIE DO TWORZENIA KOPII ZAPASOWYCH NA POTRZEBY OPS 1
17. DYSKI DO MACIERZY 14
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznik nr 2a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32413100-2 - Rutery sieciowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, to jest do godz. 10.00 dnia 6 czerwca 2025r. wpłynęła 1 oferta, podlegająca odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy.
Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |