Remont pokrycia dachowego w Centrum Mandatowym w Nysie (III)

Izba Administracji Skarbowej w Opolu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00462541
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00462541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-20 10:02
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-622ae42a-3abe-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
7541026256
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowychOchrona odgromowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462541 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego w Centrum Mandatowym w Nysie (III)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Witolda Pileckiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-622ae42a-3abe-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego w Centrum Mandatowym w Nysie (III)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-622ae42a-3abe-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232525/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont pokrycia dachowego w Centrum Mandatowym w Nysie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413877

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 112524,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachowego w Centrum Mandatowym w Nysie.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) rozbiórka istniejącego pokrycia dachowego z papy (min. 3 warstwy),
2) rozbiórka istniejących obróbek blacharskich pasów nadrynnowych, attyk,
3) demontaż instalacji odgromowej,
4) wprowadzenie rur wywiewnych kanalizacyjnych ponad dach,
5) wymiana zniszczonego lub uzupełnienie brakującego deskowania na dachu,
6) wymiana wyłazu dachowego na nowy wraz z drabiną,
7) wykonanie nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej dwuwarstwowo na istniejącym deskowaniu,
8) wykonanie nowych obróbek blacharskich pasa nadrynnowego i attyk,
9) wykonanie nowej instalacji odgromowej wraz z pomiarami,
10) prace zabezpieczające teren budowy (budynek w trakcie prowadzenia prac będzie użytkowany),
11) wywóz i utylizacja odpadów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert złożonych w przedmiotowym postępowaniu, z pominięciem ofert odrzuconych, przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Zaoferowane ceny znacznie przewyższają obecne możliwości finansowe Zamawiającego, ponieważ są ponad dwukrotnie wyższe od kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane