Dostawa samochodu osobowego przeznaczonego do obsługi obwodów drogowych.

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PISZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00281970
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00281970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-17 10:39
Lokalizacja
Pisz, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0ede4db-35e9-4f50-bc94-dfaccb0e19c0
Identyfikator
8491411804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00281970 z dnia 2025-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego przeznaczonego do obsługi obwodów drogowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PISZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790676010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fryderyka Adama Czerniewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Pisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 87 423 28 07; 516 187 244

1.5.8.) Numer faksu: 87 423 24 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd.pisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.pisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdpisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego przeznaczonego do obsługi obwodów drogowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0ede4db-35e9-4f50-bc94-dfaccb0e19c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00080912/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa samochodu osobowego przeznaczonego do obsługi obwodów drogowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00265593

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.3210.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 90000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa samochodu osobowego przeznaczonego do obsługi obwodów drogowych. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, bez jakichkolwiek napraw blacharsko-lakierniczych - bezwypadkowy), technicznych oraz prawnych, spełniający poniższe wymagania - przy czym Zamawiający dopuszcza złożenie oferty z wyposażeniem wyższym (lepszym) niż opisane. Przedmiot zamówienia musi być przystosowany do poruszania się po drogach publicznych. Rok produkcji: 2024 r. lub 2025 r., z przebiegiem nie większym niż 20 000 km. Stan: fabrycznie nowy lub używany do jakichkolwiek celów demonstracyjnych, reklamowych lub pozostawiony w salonie firmowym (u dealera danej marki) w rozliczeniu, sprawny technicznie, bezwypadkowy, wyposażony we wszystkie płyny eksploatacyjne oraz zatankowany do określonej przez producenta minimalnej ilości paliwa. Konstrukcyjnie przystosowany do ruchu prawostronnego. Spełniający warunki techniczne obowiązujące na terytorium Polski, potwierdzone wyciągiem ze świadectwa homologacji lub innymi świadectwami zgodności. Wykonany w sposób zgodny z przepisami dopuszczającymi do używania w Unii Europejskiej. Miejsce dostawy: ul. Czerniewskiego 6, 12-200 Pisz (baza PZD w Piszu) - na koszt Wykonawcy. Dopuszczenie do poruszania się po drogach publicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2025-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy