„Przywracanie powierzchni biologicznie czynnej wraz z zabezpieczeniem zieleni na terenie miasta Wrocław”.
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462589
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462589/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-20 10:13
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-907175c1-22b5-45ea-9e42-eb17ac1c0621
- Identyfikator
- 8971617948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462589 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przywracanie powierzchni biologicznie czynnej wraz z zabezpieczeniem zieleni na terenie miasta Wrocław”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932104838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Śląska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-118
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 323 50 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzm-wroc.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przywracanie powierzchni biologicznie czynnej wraz z zabezpieczeniem zieleni na terenie miasta Wrocław”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-907175c1-22b5-45ea-9e42-eb17ac1c0621
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462589
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046988/29/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 „Przywracanie powierzchni biologicznie czynnej wraz z zabezpieczeniem zieleni na terenie miasta Wrocław ”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436686
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/220/51/2024/DZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Wykonanie rekultywacji darni.
a) Przed przystąpieniem do rekultywacji terenu skład mieszanki należy uzgodnić
z zamawiającym.
b) Usunięcie warstwy gleby na głębokość min. 10 cm.
c) Usunięcie gruzu i innych zanieczyszczeń.
d) Krawężnik powinien znajdować się 2 do 3 cm nad terenem, na którym zakładany jest trawnik (uzupełnienie brakującego gruntu do wskazanego poziomu po stronie wykonawcy).
e) Wywóz starej gleby oraz dowóz i rozplantowanie ziemi urodzajnej.
f) Zagrabienie i wałowanie wałem lekkim.
g) Podlanie gruntu.
h) Wysianie mieszanki w ilości 3-4 kg nasion/100m2 z odpowiednio dobranym składem gatunkowym traw, zależnie od panujących warunków siedliskowych*.
i) Przykrycie nasion 2 cm warstwą torfu wałowanie lub ziemią urodzajną.
2) Wykonanie zabezpieczenia zieleni za pomocą słupków z liną jutową.
Zabezpieczenie zieleńców płotkami ze słupków drewnianych i liną jutową. Paliki drewniane o średnicy 8 -10 cm, toczone, zaimpregnowane próżniowo w kolorze naturalnym (nie wybarwiane) o długości 100 cm wkopane w grunt 50 cm z otworem na linę na wys. 35 cm od poziomu gruntu (średnica otworu dostosowana do grubości liny). Paliki montowane w rozstawie od 1 m do 1,5 m. Lina jutowa w kolorze naturalnym o średnicy 18-22 mm. Sposób montażu zabezpieczeń przedstawia rys.
a) Rozładunek i rozmieszczenie materiału niezbędnego do zabezpieczenia zieleni w wyznaczonych przez Zamawiającego lokalizacjach.
b) Uporządkowanie terenu po wykonanych zabezpieczeniach.
3) Interwencje
Poprzez interwencje rozumieć należy wykonanie rekultywacji darni oraz/lub wykonanie zabezpieczenia zieleni za pomocą słupków z liną jutową zleconych w trakcie trwania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu do dnia 07.08.2024 do godziny 12:00 na Platformie zakupowej Zamawiającego w zakładce OFERTA zostały złożone dokumenty Wykonawcy SIGMA Agnieszka Gregorowicz, Świebodzin - tj. Załącznik nr 1.1., Załącznik nr 2, Załącznik nr 2a, Załącznik nr 3 i Załącznik nr 4 oraz dowód wpłaty wadium. Nie złożono oferty – tj. FORMULARZA OFERTOWEGO.
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |