Budowa odcinka chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2794D tj. ul. 3 Maja w Roztoce od nr 69 do 81

Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00282729
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00282729/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-17 13:02
Lokalizacja
Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac5ae9ee-d26d-429a-abaf-3b3fc0113114
Identyfikator
8842246444
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ChodnikiRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY STELMACHPastuchów, PL · lot 0
289 291,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00282729 z dnia 2025-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2794D tj. ul. 3 Maja w Roztoce od nr 69 do 81

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890724480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców 12

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzyna Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-140

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 746622920

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sdps.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sdps.swidnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp.swidnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinka chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2794D tj. ul. 3 Maja w Roztoce od nr 69 do 81

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac5ae9ee-d26d-429a-abaf-3b3fc0113114

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282729

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064461/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa odcinka chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2794D tj. ul. 3 Maja w Roztoce od nr 69 do 81

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208278

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 333870,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2794D tj. ul. 3 Maja w Roztoce od nr 69 do 81. Obejmował on będzie wykonanie chodnika przyległego do krawędzi jezdni na odcinku ok. 265 m. Szerokość chodnika to 1,8 m. W ramach prac przewiduje się wykonanie robót przygotowawczych, karczowanie 2 szt. pni pozostałych po wycince drzew, korytowanie na głębokość 30 cm, ustawienie krawężników i obrzeży, ułożenie warstw konstrukcyjnych chodnika, ułożenie kostki betonowej, ułożenie nawierzchni bitumicznej wzdłuż chodnika (szerokość ok. 30 cm) oraz prac wykończeniowych. Odwodnienie odcinka jezdni zostanie wykonane poprzez wpusty deszczowe, studzienki rewizyjne połączone z istniejącymi przepustami pod drogą powiatową (przepusty zostaną oczyszczone). Roboty będą prowadzone w granicach pasa drogowego.
Zakres robót obejmuje ponadto geodezyjną inwentaryzację powykonawczą dla prac zrealizowanych w ramach przedmiotu zamówienia. Wykonawca dostarczy mapę zasadniczą z naniesionymi zmianami, zatwierdzoną przez Powiatowe Biuro Geodezji i Katastru w Świdnicy, w skali 1:500, w wersji:
- papierowej 1 egz.
- elektronicznej – 1 egz. (cała sekcja)

Ponadto koszty oznakowania należy ująć w cenie ofertowej, dotyczy oznakowania robót drogowych na czas prowadzenia robót
Szczegółowy zakres robót określa projekt budowlany, przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik do niniejszej specyfikacji i znajdują się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, tj. https://platformazakupowa.pl/pn/sp.swidnica

4.5.3.) Główny kod CPV: 34953300-5 - Chodniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289291,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 469073,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289291,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jerzy Stelmach BUD-BRUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842146352

7.3.3) Ulica: Cukrownicza 41

7.3.4) Miejscowość: Pastuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-140

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289291,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane