Dostawa linii technologicznej wraz z drukarką do druku 3D i urządzeniem do zautomatyzowanego nanoszenia warstw funkcjonalnych

Instytut Energetyki - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00282769
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00282769/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-17 13:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0720345a-b998-4760-9c12-11eda704fb4a
Identyfikator
5250008761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00282769 z dnia 2025-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa linii technologicznej wraz z drukarką do druku 3D i urządzeniem do zautomatyzowanego nanoszenia warstw funkcjonalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Energetyki - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000020586

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mory 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-330

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ien.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ien.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ien.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa linii technologicznej wraz z drukarką do druku 3D i urządzeniem do zautomatyzowanego nanoszenia warstw funkcjonalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0720345a-b998-4760-9c12-11eda704fb4a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282769

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa obejmujące:
Etap 1: Linię technologiczną umożliwiającą automatyczną produkcję komponentów płaskich, kompatybilną z technikami druku 3D past oraz spray coatingu wraz ze sterowaniem umożliwiającym ciągłe podawanie i pozycjonowanie substratów w gniazdach produkcyjnych oraz pakietowy odbiór produktów.
Etap 2: Prototypową drukarkę do druku 3D z past wraz z adaptacją do zautomatyzowanego wytwarzania uszczelek ceramicznych z past.
Etap 3:Prototypowe urządzenie do zautomatyzowanego nanoszenia warstw funkcjonalnych (spray coating)

4.5.3.) Główny kod CPV: 38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wyznaczonym terminie tj. do dnia 16.06.2025 r. do godz. 10.00 nie została złożona żadna oferta
2025-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy