Przebudowa drogi gminnej nr 102041L w Radzyniu Podlaskim – ul. Chmielowskiego

MIASTO RADZYŃ PODLASKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00283036
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00283036/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-17 13:57
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1b52f60-6ed1-4b8c-b9ef-7e4ba890a06f
Identyfikator
5381851423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW SPÓŁKA AKCYJNALubartów, PL · lot 0
284 831,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00283036 z dnia 2025-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 102041L w Radzyniu Podlaskim –
ul. Chmielowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RADZYŃ PODLASKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 351 24 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzyn-podl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1b52f60-6ed1-4b8c-b9ef-7e4ba890a06f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 102041L w Radzyniu Podlaskim –
ul. Chmielowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1b52f60-6ed1-4b8c-b9ef-7e4ba890a06f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00283036

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00071868/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej nr 102041L w Radzyniu Podlaskim - ul. Chmielowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198403

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231570,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane celem wykonania zamówienia publicznego w zakresie przebudowy drogi gminnej nr 102041L od km 0+000 do km 0+200 w Radzyniu Podlaskim – ul. Chmielowskiego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą roboty budowlane w zakresie konstrukcji nawierzchni, zgodnie z poniższym:
Jezdnia
a) wykonanie frezowania korekcyjnego na całej szerokości jezdni,
b) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S grubości 4 cm, na całej szerokości jezdni;
Chodniki
a) warstwa kostki betonowej w kolorze szarym grubości 6cm,
b) podsypka cementowo-piaskowa 1:4 o średniej grubości 5cm,
c) podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm grubości 15cm,
d) warstwa odsączająca z piasku grubości 10 cm pobocze z kruszywa;
Przejścia dla pieszych
a) projektuje się przejście dla pieszych o szerokości 4,0m. Krawężnik na przejściu dla pieszych powinien być wtopiony i zrównany z nawierzchnią bitumiczną. Przy krawężniku projektuje się ostrzegawcze płytki integracyjne z wypustkami.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (Opracowanie techniczne - Przebudowy drogi gminnej nr 102041L od km 0+000 do km 0+200 w Radzyniu Podlaskim – ul. Chmielowskiego, Przedmiar, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – STWiORB oraz zaświadczenie Starosty Radzyńskiego znak: AB.6743.557.2024 z dnia 5.09.2024 r., Projekt Wykonawczy, jako odwzorowania elektroniczne formy pisemnej - w pliku skompresowanym .zip).
Zamówienie, o którym mowa w ust. 1, jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284831,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295870,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284831,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101

7.3.3) Ulica: Krańcowa 7

7.3.4) Miejscowość: Lubartów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284831,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane