Kompleksowa usługa organizacji konferencji „Interwencja 13.5 Współpraca Grup Operacyjnych EPI jako narzędzie finansujące projekty ...” w związku z realizacją Planu Operacyjnego KSOW+ na rok 2025
ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00283331
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00283331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-17 14:54
- Lokalizacja
- Barzkowice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8ed37be-e266-4f11-a212-f73c4ca93eee
- Identyfikator
- 8540016836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00283331 z dnia 2025-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa organizacji konferencji „Interwencja 13.5 Współpraca Grup Operacyjnych EPI jako narzędzie finansujące projekty ...” w związku z realizacją Planu Operacyjnego KSOW+ na rok 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZODR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001047305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 2
1.5.2.) Miejscowość: Barzkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-134
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.barzkowice@zodr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zodr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zodr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zarządzania
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa usługa organizacji konferencji „Interwencja 13.5 Współpraca Grup Operacyjnych EPI jako narzędzie finansujące projekty ...” w związku z realizacją Planu Operacyjnego KSOW+ na rok 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8ed37be-e266-4f11-a212-f73c4ca93eee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00283331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023496/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Kompleksowa usługa organizacji 2. konferencji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229159
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TPR.081.1.14.2025.LM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 67500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji konferencji pn. „Interwencja 13.5 Współpraca Grup Operacyjnych EPI jako narzędzie finansujące projekty badawczo-wdrożeniowe realizowane przez partnerstwa na rzecz innowacji w województwie zachodniopomorskim”. Realizacja Planu Operacyjnego KSOW+ na rok 2025. Postępowanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach II Schematu Pomocy Technicznej Planu Strategicznego WPR 2023-2027.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy| 2025-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |