Budowa pojedynczej kancelarii w leśnictwie Zegrze wraz z zagospodarowaniem terenu.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jabłonna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00283783
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00283783/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-18 08:25
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e19b1972-89e7-4891-b549-d69690c29d40
Identyfikator
5250010924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty elewacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00283783 z dnia 2025-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pojedynczej kancelarii w leśnictwie Zegrze wraz z zagospodarowaniem terenu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jabłonna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiejska 20

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227744933

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jablonna@warszawa.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.warszawa.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e19b1972-89e7-4891-b549-d69690c29d40

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pojedynczej kancelarii w leśnictwie Zegrze wraz z zagospodarowaniem terenu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e19b1972-89e7-4891-b549-d69690c29d40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00283783

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00591240/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa pojedynczej kancelarii w leśnictwie Zegrze wraz zagospodarowaniem terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217176

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305. pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320.)

Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli:
2) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;

Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym pn.: „Budowa pojedynczej kancelarii w leśnictwie Zegrze wraz z zagospodarowaniem terenu”, znak sprawy: SA.270.7.2025 W postępowaniu nie zostały złożone żadne oferty. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa pojedynczej kancelarii w leśnictwie Zegrze wraz z zagospodarowaniem terenu”
z podziałem na:

Etap I – wybudowanie kancelarii wraz wyposażeniem wnętrza oraz zagospodarowaniem terenu,
Etap II – uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie:
Leśnictwo Zegrze gm. Serock, numer obrębu ewidencyjnego: obr. Wola Smolana,
Nr. działki 280 Wola Kiełpińska 1, 05-140 Serock; współrzędne: 52°30'15.3"N 20°59'10.2"E

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ramach postępowania prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki, w trakcie przeprowadzonych negocjacji, Zamawiający oraz Wykonawca nie osiągnęli porozumienia. Zaproponowana przez Wykonawcę cena za wykonanie przedmiotu zamówienia przekroczyła posiadane przez Zamawiającego środki finansowe przeznaczone na realizację niniejszego zadania. Jednostka nadrzędna nie wyraziła zgody na zwiększenie kwoty na realizację zamówienia, w związku z czym negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2025-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane