Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych (zamówienie z podziałem na 4 zadania)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00284529
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00284529/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-18 11:03
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5d9403d-854c-48df-84de-80878a49ccca
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli technicznej
Wykonawcy
4 przyznane
MAREK SOSNOWSKIRyki, PL · lot 0
31 057,5 PLNMAREK SOSNOWSKIRyki, PL · lot 1
36 777 PLNMAREK SOSNOWSKIRyki, PL · lot 2
14 145 PLNMAREK SOSNOWSKIRyki, PL · lot 3
38 130 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00284529 z dnia 2025-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych (zamówienie z podziałem na 4 zadania)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11129351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych (zamówienie z podziałem na 4 zadania)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5d9403d-854c-48df-84de-80878a49ccca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00284529
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00147315/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245372
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/52/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych:a) Część nr 1 – usługa przeglądów okresowych, stałej konserwacji sprzętu przeładunkowego i transportu bliskiego znajdującego się w miejscowości Rzeszów, Dębica;
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”) – załącznik nr 5A ;
b) Formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1A ;
3. Usługi winny być wykonane w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy, w godz. 8:00 -14:30.
4. Wykonanie usługi zostanie potwierdzone pisemnym „Protokołem odbioru usługi” podpisanym przez upoważnionych przedstawicieli Stron.
5. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności obejmujących konserwację.
6. Integralną część w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia Projektu umowy – Załącznik nr 4 do SWZ (dotyczy części nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 37353,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych:a) Część nr 2 – usługa przeglądów okresowych, stałej konserwacji sprzętu przeładunkowego i transportu bliskiego znajdującego się w miejscowości Przemyśl, Żurawica;
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”) – załącznik nr 5B ;
b) Formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1B ;
3. Usługi winny być wykonane w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy, w godz. 8:00 -14:30.
4. Wykonanie usługi zostanie potwierdzone pisemnym „Protokołem odbioru usługi” podpisanym przez upoważnionych przedstawicieli Stron.
5. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności obejmujących konserwację.
6. Integralną część w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia Projektu umowy – Załącznik nr 4 do SWZ (dotyczy części nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 28211,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych:a) Część nr 3 – usługa przeglądów okresowych, stałej konserwacji sprzętu przeładunkowego i transportu bliskiego znajdującego się w miejscowości Jarosław, Gniewczyna Łańcucka;
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”) – załącznik nr 5C ;
b) Formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1C ;
3. Usługi winny być wykonane w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy, w godz. 8:00 -14:30.
4. Wykonanie usługi zostanie potwierdzone pisemnym „Protokołem odbioru usługi” podpisanym przez upoważnionych przedstawicieli Stron.
5. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności obejmujących konserwację.
6. Integralną część w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia Projektu umowy – Załącznik nr 4 do SWZ (dotyczy części nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 14192,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie okresowych przeglądów kontrolnych i konserwacyjnych urządzeń poddozorowych:a) Część nr 4 – usługa przeglądów okresowych, stałej konserwacji sprzętu przeładunkowego i transportu bliskiego znajdującego się w miejscowości Nisko;
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”) – załącznik nr 5D ;
b) Formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1D ;
3. Usługi winny być wykonane w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy, w godz. 8:00 -14:30.
4. Wykonanie usługi zostanie potwierdzone pisemnym „Protokołem odbioru usługi” podpisanym przez upoważnionych przedstawicieli Stron.
5. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności obejmujących konserwację.
6. Integralną część w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia Projektu umowy – Załącznik nr 4 do SWZ (dotyczy części nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 44040,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31057,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91881,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31057,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHMAR Marek Sosonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7131363994
7.3.3) Ulica: Krasnogliny 20B
7.3.4) Miejscowość: Ryki
7.3.5) Kod pocztowy: 08-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31057,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36777,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43689,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36777,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHMAR Marek Sosnowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7131363994
7.3.3) Ulica: Krasnogliny 20B
7.3.4) Miejscowość: Ryki
7.3.5) Kod pocztowy: 08-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36777,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14145,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31426,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14145,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHMAR Marek Sosonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7131363994
7.3.3) Ulica: Krasnogliny 20B
7.3.4) Miejscowość: Ryki
7.3.5) Kod pocztowy: 08-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14145,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38130,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45091,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38130,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHMAR Marek Sosnowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7131363994
7.3.3) Ulica: Krasnogliny 20B
7.3.4) Miejscowość: Ryki
7.3.5) Kod pocztowy: 08-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38130,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15| 2025-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |