Malowanie pomieszczeń biurowych oraz cyklinowanie z lakierowaniem podłóg zlokalizowanych w budynkach MKiDN.

MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00284687
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00284687/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-18 11:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6a78f50-53d5-4d38-bf06-971dc1b47078
Identyfikator
5260308476
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieRoboty w zakresie podłóg drewnianych

Wykonawcy

1 przyznane

PIONAT BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁÓDŹ, PL · lot 0
377 856 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00284687 z dnia 2025-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie pomieszczeń biurowych oraz cyklinowanie z lakierowaniem podłóg zlokalizowanych w budynkach MKiDN.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000274068

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 15

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-071

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 421 10 243

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: awalo@kultura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kultura

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-mkidn.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mkidn/demand/206447/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


kultura, dziedzictwo narodowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Malowanie pomieszczeń biurowych oraz cyklinowanie z lakierowaniem podłóg zlokalizowanych w budynkach MKiDN.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6a78f50-53d5-4d38-bf06-971dc1b47078

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00284687

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00001003/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Malowanie pomieszczeń biurowych oraz cyklinowanie z lakierowaniem podłóg zlokalizowanych w budynkach MKiDN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/TP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 449499,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest malowanie pomieszczeń biurowych oraz cyklinowanie z lakierowaniem podłóg zlokalizowanych w budynkach MKiDN przy ul. Krakowskie Przedmieście 15, ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, ul. Ksawerów 13 w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 5 do SWZ, tj. projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377856 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599010 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377856 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIONAT Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8322089949

7.3.3) Ulica: Prezydenta Gabriela Narutowicza 40 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-135

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377856 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin obowiązywania umowy:
Umowa zostaje zawarta na okres 24 miesięcy lub do wyczerpania kwoty maksymalnego ryczałtowego wynagrodzenia brutto, o którym mowa w § 4 ust. 1 umowy, w zależności, które ze zdarzeń wystąpi jako pierwsze.
2025-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane